MENU

Hill's Canine Dry Adult Chicken 12kg

Kompletné krmivo vynikajúcich kvalít určené pre aktívnych dospelých psov malých a stredných plemien od 1 roka do 7 rokov veku. Ponúkne komplexné výživu a dostatok energie na celý deň. Obsahuje kuracie mäso, vlákninu, L-karnitín, vitamíny a minerály, bielk

EAN: 0052742327600 ID: 3842

Cena: €46,61
Dostupnosť: Skladom (20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.3.2020
ks

Nákupom tohoto produktu získate 100 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Hill 'Canine Dry Adult Chicken

Kvalitné krmivo rešpektujúca prirodzené stravovacie návyky psov. Obsahuje najkvalitnejšie kuracie mäso, ktoré dodá maximum energie, živín a vitamínov pre zdravý a kvalitný život. Krmivo je obohatené o nenasýtené mastné kyseliny pre zdravú kožu a srsť, DHA, ktoré vyživuje mozgové tkanivo a zrak, L-karnitín vyživujúce svalstvo a detoxikujúci organizmus. Veľkosť a konzistencia chutných granuliek je prispôsobená každému plemenu dospelého veku. V neposlednom rade Hills ponúka vysoký obsah vlákniny pre prevenciu hnačky a väčšieho pocitu nasýtenia. Perfektná voľba pre každého psa, ktorý chce žiť aktívny, zdravý a šťasntý život.

Kompletné krmivo vynikajúcich kvalít určené pre aktívnych dospelých psov malých a stredných plemien od 1 roka do 7 rokov veku. Ponúkne komplexné výživu a dostatok energie na celý deň. Obsahuje kuracie mäso, vlákninu, L-karnitín, vitamíny a minerály, bielkoviny a všetko, čo je nutné k spokojnému životu psa.

zloženie:

mletá kukurica, kuracie a morčacie múčka, sójová múka, živočíšne tuky, kukuričný lepok, bielkovinový hydrolyzát, ľanové semienko, rastlinný olej, chlorid sodný, kálium citrát, L-lysinhydrochlorid, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, L-tryptophan.
Doplnkové látky: vitamín A (9.600 mj / kg), vitamín D3 (430 mj / kg), vitamín E (600 mg / kg), vitamín C (70 mg / kg), betakarotén (1,5 mg / kg), meď [síran meďnatý] (12,9 mg / kg). Konzervované prírodnými látkami (kys. Citrónová) a prírodnými antioxidantmi (rôzne tokoferoly).

analýza:

Draslík 0.67%, vláknina 1.8%, fosfor 0.61%, vápnik 0.68%, sodík 0.32%, popol / popolovina 4.5%, bielkovina 22.7%, tuk 15.1%, vlhkosť 8.0%.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

 * * * CALIBRA + BAREL NA KRMIVO ZADARMO TU * * *