MENU

Alavis Duoflex pre kone plv 387g

podávaný pri širokej škále pohybových problémov, odstraňuje zápaly a bolesti a pôsobí na regeneráciu kĺbovej chrupavky.

EAN: 6216294019503 ID: 1536

Cena: €32,77
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.5.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 67 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Protizápalový prípravok na regeneráciu pohybového aparátu koní

ALAVIS™ Duoflex je určený na dlhodobé podávanie koňom s pohybovými problémami.

ALAVIS™ Duoflex sa podáva pri rôznych pohybových problémoch, zmierňuje zápal a bolesť a pôsobí na regeneráciu kĺbovej chrupavky. Je obzvlášť užitočný pri artritíde - zápalovom procese, ktorý vzniká v kĺboch v dôsledku rozpadu chrupavky, systematicky posilňuje a zvlhčuje bunkové membrány a dodáva bunkám mladistvú pružnosť a elasticitu. Zlepšuje kvalitu synoviálnej tekutiny, ktorá chráni kĺby, a tým udržiava ich pružnosť a pohyblivosť - pôsobí ako kĺbové mazivo.

Zložky v prípravku ALAVIS™ Duoflex:

Celadrin™, glukosamín sulfát

Celadrin™
Celadrin™ je patentovo chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristolovej a palmitovej. Celadrin™ kombinuje dve protizápalové látky, ktoré inhibujú 5-lipooxygenázu, enzým, ktorý podporuje oxidačné a zápalové procesy. Práve zápal je zdrojom nielen bolesti, ale aj voľných radikálov, ktoré zhoršujú stav. Celadrin pomáha zvýšiť využitie a vstrebávanie chondroprotektívnej látky glukozamín sulfátu, čo vedie k lepšej a účinnejšej výžive kĺbovej chrupavky.

Glukozamín sulfát
Glukozamín sulfát je prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Zabezpečuje správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Mechanizmus účinku je chondroprotektívny (chráni chrupavku). Účinok zahŕňa zmiernenie kĺbových ťažkostí, zlepšenie pohyblivosti a spomalenie alebo zastavenie ďalšieho poškodenia kĺbov.

ALAVIS™ Duoflex sa odporúča používať:

  • na zníženie zápalu a bolesti kĺbov
  • na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a zvýšenie ich mazania
  • na regeneráciu kĺbovej chrupavky a tkanív
  • spomalenie alebo zastavenie ďalšieho poškodenia kĺbovej chrupavky
  • predĺženie aktívneho veku koňa

Obsah účinných látok v 1 kg:

  • Celadrin - 193 g
  • Glukosamín sulfát - 542 g

Pomocné zložky: maltodextrín

Dávkovanie:

Pre koňa s hmotnosťou 500 kg 3 odmerky denne.

Spôsob použitia: Prášok sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania v objemovom krmive alebo melase. ALAVIS™ Duoflex sa môže používať ako následný liek po podaní lieku ALAVIS™ Celadrin pre kone.

Trvanie používania: Nie je stanovený žiadny časový limit. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Náš tip na dlhodobé podávanie: ALAVIS™ Duoflex + ALAVIS™ MSM - táto kombinácia sa odporúča na dlhodobé podávanie u koní s chronickými problémami pohybového aparátu. Pri spoločnom podávaní zabezpečuje regeneráciu kĺbovej chrupavky, zlepšenie mazania, regeneráciu a uvoľnenie svalov a posilnenie väzov a šliach, ktoré posilňujú celý pohybový aparát.

Veľkosť balenia: 387 gRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť