MENU

Aptus Apto-Flex EQUINE VET sirup 1000ml

po chirurgických ortopedických zákrokoch - na urýchlenie a uľahčenie hojenia, pri osteoartróze, u koní s vývojovým ochorením kĺbov, u koní so zníženou pohyblivosťou (napr. s bolesťami pohybového aparátu) a zlou jazditeľnosťou - na zníženie bolesti

EAN: 6432100018823 ID: 3276

Cena: €115,63
Dostupnosť: Skladom (9ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.6.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 238 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Charakteristika: APTUS EQUINE APTO-FLEX VET 1000 ml je päťzložkové chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidantmi pre kone. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, MSM, kolagén, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty.
Preventívne podávanie: Pred a po dostihovej sezóne, počas intenzívneho výkonu (u športových koní, počas tréningu, počas súťaží), u všetkých koní na udržanie dobrej funkcie pohybového aparátu - výživa, ochrana a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch, zlepšenie pohyblivosti, prevencia artritídy.
Terapeutické podávanie: Po ortopedických operáciách - na urýchlenie a uľahčenie hojenia, pri osteoartróze, u koní s vývojovým ochorením kĺbov, u koní so zníženou pohyblivosťou (napr.
u koní s bolesťami pohybového aparátu a zlou jazditeľnosťou - zníženie bolesti pri pohybe, po zraneniach pohybového aparátu - uľahčenie pohyblivosti kĺbov, spomalenie progresie artrózy.
Odporúčané dávkovanie: Hmotnosť koňa do 250 kg: 15 ml raz denne. Hmotnosť koňa nad 250 kg: 30 ml raz denne.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť