MENU

Aptus Apto-Flex VET sirup 500ml NEW

Unikátny pětisložkové solubilný chondroprotektívum s kys. Hyaluronovú a antioxidanty pre psov a mačky.

EAN: 6432100042491 ID: 26912

Cena: €32,97
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 2.3.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 72 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

APTO-FLEX sirup je unikátny pětisložkové solubilný chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidanty pre psov a mačky. Obsahuje kys. Hyaluronovú, MSM, kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty (brusnicový extrakt).

indikácie:
Výživa a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch.
Preventívne podávanie: u veľkých a ťažkých plemien psov, u športujúcich psov, pri obezite, u starších zvierat, u šteniat rýchlo rastúcich plemien psov - výživa, ochrana a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch, zlepšenie pohyblivosti, prevencia artritídy.
Terapeutické podávanie: Po chirurgických ortopedických zákrokoch, pri dyspláziách kĺbov, pri osteoartritíde, pri bolestivosti pohybového systému - urýchlenie a podpora hojenia, zníženie bolestivosti pri pohybe, zlepšenie pohyblivosti kĺbov, spomalenie progresu artrózy.

INOVÁCIA:
Jednoduchý antioxidant vitamín E bol nahradený lepším a komplexnejším antioxidantom: brusnicovým extraktom. Brusnicový extrakt obsahuje vitamín E tiež, ale navyše obsahuje vitamíny B, C, K, rad minerálov, sú známe jeho antioxidačné a protinádorové účinky, a je používaný tiež pri infekciách močových, orálnych a gastrointestinálnych.

Viac informácií:
http://www.aptuspet.com/products-cz/g=/pg=Pohybov%C3%BD+apar%C3%A1t/pgid=1/id=15184811Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť