MENU

Barking heads

Čisto prírodný ultra prémiové krmivo, vyrobené podľa receptúry vychádzajúce z britských chovateľských tradícií.
Cieľom tejto značky je ponúknuť čisto prírodný ultra-prémiové krmivo, ktoré obsahuje iba zdravé ingrediencie a zložky prvotriednej kvality. Krmivo Barking heads neobsahuje žiadne prídavné látky ani geneticky modifikované zložky.

Hlavné výdohody krmiva: vyrobené zo surovín s vysokou nutričnou hodnotou vo vyváženom pomere - mäso je hlavnou zložkou krmiva - receptúra ​​je zostavená podľa britských chovateľských tradícií.

Krmivo sa drží pevných štandardov - kvalita, jasne deklarované tuky a množstvo omega nenasýtených mastných kyselín (4,1-5,5%) - nízky obsah škrobov z ryže, ovsa a zemiakov sa striktným vylúčením pšenice a kukurice zo všetkých receptúr, ďalej jenutričně excelentnú , obsahuje baraní tuk, zeleninu a kĺbovú výživu.

Barking heads je ocenené asociáciami Pats adwards a Pet Product Retail Association.

Barking Heads sa špecializuje na Všehny životné etapy psov od šteniat až po seniorov, na plemená rôznych veľkostí, vrátane miniatúrnych plemien, aj na najrôznejšie individuálne potreby. Vysoko atraktívne je najmä rada krmív bez obilnín ,, Grain free "pre alergikov a psov s citlivým žalúdkom.


Radiť: východzie | od najlacnejšieho | od najdrahšieho | podľa abecedy