MENU

Beaphar Krmivo potkan Care 1,5kg

Kompletní superprémiové krmivo pro potkany.

EAN: 8711231184064 ID: 2963

Cena: €14,02
Dostupnosť: Skladom (2ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 7.2.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 30 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Kompletní superprémiové krmivo pro potkany. 

Care+ Rat je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, tedy každá peleta má stejné složení (vše v jednom). Díky tomu máte jistotu že Váš potkan má vše co potřebuje, protože je eliminována možnost vybírání částí potravy.

  • Krmný návod: protože je krmivo velice chutné, Váš potkan jej bude opravdu milovat. Přesto je nutné přecházet na nové krmivo postupně. Proto v prvních dnech smíchejte Care+ se starým krmivem, dávku postupně zvyšujte, až zcela přejdete na nové krmivo. Doporučená dávka je 8 g na 100 g tělesné váhy (tj. 15 - 17 g) na den.
  • Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, Yucca Shidigera (min.0,2%), Echinacea (min.0,05%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, semena, minerální látky, naso a výrobky živočišného původu, kvasnice, fructo oligo sacharidy (min.0,0076%), řasy (min.0,0075% Spirulina),


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

Slovenská pošta je dočasne mimo prevádzky. Využiť môžete inej prepravnej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.