MENU

Beaphar Antiparazitný obojok pre psov Bio Band Plus VetoSh.65cm

Repelentný obojok pre psy a šteňatá od 2 mesiacov veku na báze prírodných olejov.

EAN: 8711231106653 ID: 5868

Cena: €5,80
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 11.1.2027
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 12 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Beaphar Bio Band Repelentný obojok je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svojho psa chrániť pred blchami a kliešťami prirodzeným spôsobom. Žiadne chemikálie, ktoré by vás alebo vášho domáceho miláčika ohrozovali. Len čisté esenciálne oleje, ktoré sú vysoko účinné proti škodlivým parazitom a príjemne voňajú pre človeka aj psa. Tento 65 cm dlhý vodoodpudivý obojok je vhodný pre všetky vekové kategórie psov vrátane šteniat starších ako 2 mesiace.

Svieže a účinné

Zabudnite na chemikálie, ktoré môžu ublížiť vášmu psovi aj vám. Spoločnosť Beaphar vyvinula jedinečný, úplne biologický repelentný obojok na báze prírodných zložiek. Levanduľový olej s esenciami z nimby (margozy) je veľmi účinná kombinácia, ktorá odpudzuje blchy aj kliešte. Pre človeka a psa je to zase veľmi príjemná svieža vôňa, ktorá pôsobí ako trvalá ochranná vrstva.

Active ingredient

Esencia nimbu.

Dátum účinnosti

až 4 mesiace.

Zloženie

Obojok obsahuje len prírodné repelentné zložky - esenciu nimby, ktorá je základnou účinnou látkou, a esenciálne oleje - eukalyptus, citrón, céder, ruta.

Návod na použitie

Neodporúča sa priamy kontakt medzi ľudskou sliznicou a golierom, ku ktorému môže dôjsť počas "skúmania" predmetov, ktoré majú dojčatá v obľube, ako je lízanie, sanie atď. To by mohlo spôsobiť podráždenie slizníc dieťaťa alebo alergickú reakciu.Recenzia

  • Zákazník
  • +
  • -
  • Popis
  • Palec

Helena Mokrošová Mokrošová

Krásně voní, není chemický, spolehlivě odpuzuje
O žádných nevím

S obojkem jsem moc spokojená, krásně po něm voní srst, spolehlivě odpuzuje jak blechy tak i klíšťata a líbí se mi i jeho cena.

Doporučuje

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť