MENU

Bolfo 38 obojok pre mačky a malé psy 1ks

Pre psy a šteňatá. Obojok Bolfo ochráni vášho psa 5 mesiacov pred napadnutím blchami a 10 týždňov pred kliešťami.

EAN: 4007221035183 ID: 2060

Cena: €13,03
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.1.2028
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 28 bonusových bodov

Bolfo 38 obojok pre mačky a malé psy 1ks

  • Akcia

Popis

Bolfo 38 obojok pre mačky a malé psy 1ks

Pre psy a šteňatá. Obojok Bolfo ochráni vášho psa 5 mesiacov pred napadnutím blchami a 10 týždňov pred kliešťami. Pre mačky a mačiatka. Žiadne striekanie, žiadne kúpanie, len pohodlné nosenie obojku Bolfo so 4 mesiacmi ochrany proti blchám a 10 týždňami proti kliešťom. Prší? Miluje váš domáci miláčik vodu a často do nej skáče bez vášho dovolenia? Nevadí! Obojok je vodotesný a ihneď po vyschnutí opäť funguje v plnej sile.
 
Podrobný popis produktu Bolfo obojok pre mačky + malé psy 1ks 38cm

Obsah liečivých a iných zložiek
1 hnedý golier obsahuje
Liečivé zložky: Propoxurum 1,234 g

INDIKÁCIE
Ochrana proti kliešťom ( Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blchám (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), voškám (Lignathus setosus) a všiam (Trichodectes canis) u psov a mačiek.

KONTRAINDIKÁCIA
Nepoužívajte na poranenú pokožku, kachektické a choré zvieratá. Liečba inými ektoparazitíkmi sa počas nosenia obojku neodporúča. Nepoužívajte na šteňatá a mačiatka mladšie ako 3 mesiace.

NEDÁVKOVÉ ÚČINKY
V priebehu niekoľkých dní po aplikácii obojku sa môže objaviť mierne svrbenie. V takom prípade obojok odstráňte, kým príznaky nezmiznú.
Vo veľmi zriedkavých prípadoch sa môže vyskytnúť alergická reakcia.
Ak sa u vás vyskytnú závažné nežiaduce reakcie alebo iné reakcie, ktoré nie sú uvedené v tejto príbalovej informácii, oznámte to svojmu veterinárnemu lekárovi.

VÝZNAMNÉ DRUHY ZVIERAT
Psy, mačky

DÁVKOVANIE PRE KAŽDÝ DRUH, CESTU A METÓDU PODANIA
Odstráňte obojok z vákuového balenia, rozbaľte ho a odstráňte konektory. Obojok umiestnite voľne okolo krku a voľný koniec prevlečte cez pracky obojku.
Po nasadení je obojok účinný proti blchám až 4 mesiace u mačiek a až 5 mesiacov u psov. Po nasadení je obojok účinný proti kliešťom u psov a mačiek až 10 týždňov.

POKYNY PRE SPRÁVNE APLIKOVANIE
Obojok nesmie byť príliš tesný, medzi golierom a krkom musí byť miesto pre dva prsty. Obojok je určený na trvalé nosenie, je účinný pri pohybe aj v pokoji.

 

***Objednávky vytvorené do 14 hodiny doručujeme nasledujúci pracovný deň***