MENU

Bosch Dog Sensitive Duck & Potato 3kg

Kompletné, plnohodnotné krmivo pre psy s tráviacimi problémami alebo alergiami.

EAN: 4015598020831 ID: 29731

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Bosch Sensitive - ak je váš pes citlivý na krmivo, potrebuje krmivo, ktoré obsahuje čo najmenej "problematických zložiek". Alergie a intolerancie sa vyskytujú čoraz častejšie aj u psov, preto sa oplatí poznať receptúry krmív. S krmivom Bosch Sensitive - kačica so zemiakmi máte k dispozícii kvalitné krmivo, ktoré je určené špeciálne pre nutrične citlivých psov.

Kŕmivo pre psov obsahuje kačicu, ktorá je jediným zdrojom živočíšnych bielkovín, a zemiaky, ktoré sú zdrojom vysoko stráviteľných sacharidov. Potravina neobsahuje obilniny. Keďže krmivo má vysokú energetickú hustotu, váš pes nemusí zhltnúť veľké porcie, aby pokryl svoju dennú potrebu energie. To je ideálne, ak občas nemá veľkú chuť do jedla. Aj vyberaví štvornohí kamaráti jej ťažko odolajú, pretože kačica Bosch Sensitive so zemiakmi má lahodnú chuť. Krmivo sa vyrába v súlade s prísnymi požiadavkami na kvalitu v Bádensku-Württembersku - to najlepšie pre vášho domáceho miláčika!

Zloženie:
Kachna (čerstvá, 30 %), zemiakový škrob, zemiaky (sušené, 16 %), kačacie bielkoviny (sušené, 15 %), repná dužina (odcukrená), ľanové semienko, bielkovinový hydrolyzát (kačací), hrášok (sušený), kvasnice (sušené, vrátane. 0,1 % mannoligosacharidov, 0,06 % beta-glukánov), celulóza, chlorid sodný, chlorid draselný, riasy (sušené), čakanka (sušená), glukozamín, chondroitín sulfát.

Nutričné prísady:
Vitamín A (12 000 MJ/kg), vitamín D3 (1.200 MJ/kg), vitamín E (70 mg/kg), zinok [ako oxid zinočnatý] (70 mg/kg), zinok [ako chelát kyseliny zinočnatej, hydrát] (75 mg/kg), meď [ako síran meďnatý, pentahydrát] (10 mg/kg), jód [ako jodičnan vápenatý bezvodý] (2 mg/kg), selén [ako seleničitan sodný] (0,2 mg/kg).

Analytické zložky
bielkoviny 21,5 %, tuk 12,5 %, hrubá vláknina 3,0 %, popol/popol 6,1 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,7 %Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť