MENU

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 12kg

Hypoalergenní kompletní granule pro dospělé psy středních plemen (10-30 kg) s?jehněčím masem a rýží, které obsahují 80 % bílkovin živočišného původu. Receptura je zaměřena na péči o optimální zažívání a na podporu aktivního života.

EAN: 8594062086628 ID: 28338

Cena: €39,54
Dostupnosť: Skladom (20ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.11.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 88 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb 12kg

 • Akcia
 • Novinka
 • + malé balenie zadarmo

Popis

 • Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb je krmivo pre dospelých psov stredných plemien (10-30 kg) s? Jahňacím mäsom. Táto receptúra ​​s nízkym obsahom obilnín (iba ryža) je hypoalergénny a ľahko stráviteľná. Vysokú výživovú hodnotu krmiva zaisťujú bielkoviny živočíšneho pôvodu, ktoré tvoria 80% z celkového obsahu bielkovín. Receptúra ​​je zostavená ako monoproteinová - iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Pridali sme prebiotiká a probiotiká k starostlivosti o optimálne zažívanie, a tým aj stimuláciu a posilnenie imunitného systému psa, ktorý je potrebný pre jeho aktívny život. Extrakt z Yuccy schidigera s detoxikačnými účinkami prispieva k znižovaniu plynatosti. Pre správnu funkciu organizmu a prevenciu ochorení je súčasťou zdraviu prospešných aditív v receptúre aj vybraný mix vitamínov a minerálov.

  Funkcia hlavných aditív

  vitamíny a chelátové minerály (vysoko využiteľná organická forma minerálov) - pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému.

  frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy (FOS, MOS) sú prebiotiká podporujúce črevnú mikroflóru, správnu funkciu tráviaceho traktu a posilňujúce imunitný systém. Yucca schidigera - obsahuje chlorofyl, stopové prvky, vitamíny, saponín a polyfenoly. Má detoxikačné účinky, pôsobí pozitívne na tráviaci trakt, znižuje plynatosť a zápach exkrementov.

  β-glukány stimulujú a podporujú imunitný systém. Lactobacillus acidophilus (inaktivovaný) - funguje ako paraprobiotikum a má pozitívny vplyv na imunitný systém.


   

   Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť