MENU

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 1,5kg

Hypoalergenní kompletní granule pro dospělé malé psy (do 10 kg) s?kuřecím masem a rýží, které obsahují 85 % bílkovin živočišného původu. Receptura je zaměřena na péči o zdraví kůže a celkovou vitalitu.

EAN: 8594062086550 ID: 28331

Cena: €6,16
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.11.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 14 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 1,5kg

 • Novinka

Popis

 • Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken sú granule s? Kuracím mäsom pre dospelé malé psy (do 10 kg) so zložením pre celkovú vitalitu psa. Hypoalergénne zloženie krmiva s nízkym obsahom obilnín (iba ryža) je vhodné aj pre citlivé zažívanie. Receptúra ​​je zostavená ako monoproteinová - iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Receptúra ​​s kvalitným kuracím mäsom obsahuje 85% bielkovín živočíšneho pôvodu z ich celkového obsahu a je obohatená o lososový olej pre starostlivosť o kožu a srsť. Prebiotiká spolu s β-glukány a laktobacily podporujú správnu funkciu tráviaceho traktu a majú pozitívny vplyv na imunitný systém psíka. Vybrané vitamíny a minerály pomáhajú v starostlivosti o správnu funkciu organizmu a pri prevencii ochorení. Zmenšená veľkosť granúl vyhovuje malým plemenám.

  Funkcia hlavných aditív

  lososový olej - zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-3 (EPA, DHA) potrebných pre podporu fyziologické funkcie kože a srsti a ich kvality. Majú tiež protizápalový účinok.

  vitamíny a chelátové minerály (vysoko využiteľná organická forma minerálov) - pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému.

  frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy (FOS, MOS) sú prebiotiká podporujúce črevnú mikroflóru, správnu funkciu tráviaceho traktu a posilňujúce imunitný systém. β-glukány stimulujú a podporujú imunitný systém. Lactobacillus acidophilus (inaktivovaný) - funguje ako paraprobiotikum a má pozitívny vplyv na imunitný systém.

  Zloženie: kuracie bielkoviny (42%), ryža (24%), hydinový tuk (11%, konzervované tokoferoly), pivovarská ryža (8%), hydrolyzované hydinové bielkoviny (5%), sušená jablčná dužina (3%), kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň (2%), lososový olej (2%), prebiotiká (mannán-oligosacharidy 120 mg / kg, β-glukány 100 mg / kg, frukto-oligosacharidy 70 mg / kg), sušený rozmarín a tymián (200 mg / kg), Yucca schidigera (80 mg / kg), Lactobacillus acidophilus HA - 122 inaktivovaný (15 × 109 buniek / kg).

   Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť