MENU

Calibra Dog Verve GF Adult M&L Salmon&Herring 12kg

Calibra Dog Verve Adult Medium & Large Breed (Salmon & Herring) - kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg.

EAN: 8594062087816 ID: 29819

Cena: €55,23
Dostupnosť: Skladom (15ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 15.6.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 120 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Calibra Dog Verve GF Adult M&L Salmon&Herring 12kg

  • Akcia
  • + malé balenie zadarmo

Popis

Calibra Dog Verve Adult Medium & Large Breed (Salmon & Herring) je kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg.Krmivo obsahuje 30% čerstvého mäsa z lososa a vysoký obsah kvalitných proteínov zo sleďov. Krmivo zodpovedá najvyšším požiadavkám na prirodzené stravovanie psa v súlade s jeho fyziologickými potrebami a je zárukou jeho zdravej výživy.
Čerstvé mäso je vysoko výživným zdrojom bielkovín, ktorý sa vyznačuje atraktívnou chuťou, a je vhodné aj pre citlivé zažívanie.
Grain free receptúra ​​je skvele stráviteľná, obsahuje kvalitné zdroje proteínu, ktoré sú z 75% živočíšneho pôvodu, a tiež adekvátne množstvo sacharidov a vlákniny, je teda energeticky starostlivo vyvážená.
Navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív. Tento jedinečný mix - Triple active formula zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
TRIPLE ACTIVE FORMULA
Ananás - bohatý zdroj minerálov, vitamínov a antioxidantov, obsahuje enzým bromelain. Ten patrí do skupiny proteolytických enzýmov - podporuje trávenie a vykazuje protizápalové účinky.
Kelp (Ascophyllum nodosum) je vynikajúcim zdrojom minerálov a bioaktívnych látok (špeciálne antioxidantov). Prispieva k redukcii tvorby zubného povlaku a kameňa, redukuje zápach z ústnej dutiny. Dlhodobým užívaním pomáha narušiť a redukovať existujúce zubný kameň, ktorý možno ľahšie odstrániť kefkou.
Slávka zelenoústa - prírodný zdroj glykozaminoglykánov (GAG 's, kam patrí chondroitín a glukosamín) a omega 3 mastných kyselín (hlavne EPA a DHA). Má chondroprotektívne a protizápalový efekt.

Receptúra ​​je bez obilnín, lepku, kukurica, umelých farbív a pridaných konzervantov, GMO.

Zloženie: čerstvý vykostený losos (30%), proteín zo sleďa (30%), zemiaky (13%), hydinový tuk, tekvica (4%), hrášok (3%), sušená jablčná dužina (2%), kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň (2%), lososový olej (2%), chaluhy (0,2%, Ascophyllum nodosum), sušený ananás (0,1%), prebiotiká (mannán-oligosacharidy 150 mg / kg, β-glukány 120 mg / kg, frukto-oligosacharidy 100 mg / kg), glukosamín (260 mg / kg), chondroitín sulfát (160 mg / kg), Yucca schidigera (100 mg / kg), sušená Boswellia serrata (80 mg / kg), extrakt zo slávky zelenoústej (Perna canaliculus, 50 mg / kg).
Analytické zložky: dusíkaté látky 30%, tuk 15%, vláknina 3%, popol 8%, vlhkosť 10%, vápnik 1,4%, fosfor 1%, sodík 0,9%, horčík 0,15%, omega- 3 mastné kyseliny 0,8%, omega-6 mastné kyseliny 2%, bielkoviny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu bielkovín 75%.
Metabolizovateľná energie: 3? 720 kcal / kg.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

                                                           !!!! Zmena overovania internetových platieb kartou od 1. 1. 2021 viac TU !!!