MENU

Calibra Dog Verve GF Senior M&L Chicken&Duck 2kg

Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) - je kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom bez obilnín pre dospelých psov nad 6 rokov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg.

EAN: 8594062087861 ID: 29824

Cena: €9,46
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 14.6.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 21 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Calibra Dog Verve Senior Medium & Large Breed (Chicken & Duck) je kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre dospelých psov nad 6 rokov stredných a veľkých plemien s hmotnosťou 10-90 kg. S obsahom 30% čerstvého kuracieho mäsa v kombinácii s luxusným kačacím proteínom je krmivo, ktoré zodpovedá najvyšším požiadavkám na prirodzené stravovanie psa, v súlade s jeho fyziologickými potrebami. Adekvátne výživa pre zrelého psa je doplnená o zvýšené množstvo chondroprotektívnych látok pre namáhané kĺby väčších psíkov.
Čerstvé mäso je vysoko výživným zdrojom bielkovín, ktorý sa vyznačuje atraktívnou chut, í a je vhodné aj pre citlivé zažívanie.
Grain free receptúra ​​je skvele stráviteľná, obsahuje kvalitné zdroje proteínu, ktoré sú z 65% živočíšneho pôvodu, a tiež adekvátne množstvo sacharidov a vlákniny, je teda energeticky starostlivo vyvážená.
Navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív. Tento jedinečný mix - Triple active formula zaistí ten správny efekt tejto receptúry.
TRIPLE ACTIVE FORMULA
Semeno pestreca - obsahuje silymarín, ktorý pôsobí ako antioxidant a podporuje funkciu pečene
Slávka zelenoústa - prírodný zdroj glykozaminoglykánov (GAG 's, kam patrí chondroitín a glukosamín) a Omega 3 mastných kyselín (hlavne EPA a DHA). Má chondroprotektívne a protizápalový efekt.
Boswellia serrata (kadidlovník pílovitý) a jej boswellovej kyseliny majú protizápalový účinok, pomáhajú zmierňovať prejavy degeneratívneho ochorenia kĺbov s úbytkom kĺbovej chrupavky (osteoartrózy).

Receptúra ​​je bez obilnín, lepku, kukurica, umelých farbív a pridaných konzervantov, GMO.

Zloženie: čerstvé vykostené kuracie mäso (30%), kačacie proteín (26%), zemiaky (16%), sušená jablčná dužina (7%), hrášok (5%), hydinový tuk, tekvica (4%), kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň (2%), lososový olej (2%), semená pestreca mariánskeho (0,1%), sušený ananás (0,1%), glukosamín (1? 000 mg / kg), chondroitín sulfát (600 mg / kg ), prebiotiká (mannán-oligosacharidy 150 mg / kg, β-glukány 120 mg / kg, frukto-oligosacharidy 100 mg / kg), Yucca schidigera (100 mg / kg), sušená Boswellia serrata (80 mg / kg), extrakt zo slávky zelenoústej (Perna canaliculus, 50 mg / kg).
Analytické zložky: dusíkaté látky 28%, hrubý tuk 13%, vláknina 5%, popol 8,2%, vlhkosť 10%, vápnik 1,6%, fosfor 1,1%, sodík 0,5%, horčík 0, 1%, omega-3 mastné kyseliny 0,3%, omega-6 mastné kyseliny 1,5%, bielkoviny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu bielkovín 65%.
Metabolizovateľná energie: 3? 480 kcal / kg.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

                                                           !!!! Zmena overovania internetových platieb kartou od 1. 1. 2021 viac TU !!!