MENU

DIBAQ NATURAL LAMB 15kg

Prírodné suché krmivo pre dospelé psy s miernou fyzickou aktivitou. Určené pre psov s intoleranciou na iné druhy mäsa alebo s ťažkým trávením, pretože jahňacie mäso je oveľa stráviteľnejšia zložka ako iné druhy mäsa. Recept s prírodnými antioxidantmi...

EAN: 8424160025024 ID: 34616

Cena: €53,89
Dostupnosť: Skladom (1ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 26.9.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 111 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Dibaq Natural Moments je skutočné, kompletné a vyvážené krmivo pre domáce zvieratá vyrobené z vysokokvalitných prírodných surovín, ktoré sú starostlivo vybrané tak, aby zaručovali vynikajúcu výživnú hodnotu a neodolateľnú chuť s obsahom až 92 % živočíšnych bielkovín.

Zloženie:

Jačacie mäso (25 %), kukurica, kurací olej, ryža, morčacie mäso, kuracie mäso, zemiaky, repná dužina (zdroj vlákniny), Queratonia Siliqua, minerálne látky, prírodné bylinky (oregano, rozmarín, tymián), kozlík lekársky, medovka lekárska, medovka lekárska, pomarančovník horký a artičok), extrakt z juky, extrakt z aceroly, pivovarské kvasnice (MOS 0,05 %), koreň čakanky 0,1 % (zdroj inulínu-FOS), tokoferoly 0,05 % (zdroj prírodných antioxidantov).

Prídavné látky:

Technologické prísady: konzervačné látky a antioxidanty (prírodné tokoferoly). Výživové doplnkové látky/kg: stopové kovy: Železo 195 mg (ako uhličitan železnatý), jód 2,2 mg (ako jodičnan draselný), meď 13 mg (ako pentahydrát síranu meďnatého (II)), mangán 44,5 mg (ako oxid manganatý), zinok 185 mg (ako oxid zinočnatý), selén 0,33 mg (ako seleničitan sodný).

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Bielkoviny brutto 26 %, tuk brutto 16 %, vláknina brutto 3 %, anorganické látky 6,5 %, vápnik 1,9 %, fosfor 1,3 %, vitamín A 16000 IU/kg, vitamín D3 1550 IU/kg, vitamín E (?-tokoferol) 110 mg/kg, metabolická energia 3618 kcal/kg.

Návod na použitie:

Dajte psovi krmivo do misky (pozri tabuľku príjmu stravy). Množstvá uvedené v orientačnej tabuľke sa líšia v závislosti od hmotnosti, úrovne fyzickej aktivity a tiež od individuality každého zvieraťa. Ak dôjde k akejkoľvek zmene v kŕmení, musí byť postupná, v priebehu 4 alebo 5 dní, aby sa predišlo vzniku črevných porúch. Váš pes musí mať vždy k dispozícii dostatok studenej a čistej vody.

POZNÁMKA: Balenie skladujte dobre uzavreté na chladnom a suchom mieste mimo podlahy a mimo dosahu priameho slnečného svetla.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť