MENU

Eukanuba Dog Puppy Medium 18kg BONUS

Kompletné suché krmivo určené pre šteňatá stredných plemien s kuracím mäsom a ryžou. Podporuje správnu funkciu kĺbov, imunitného systému a zaistí správny prísun živín v období kritického rastu.

EAN: 8710255122564 ID: 27025

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Superprémiové krmivo Eukanuba Puppy Medium je vhodné pre šteňatá stredne veľkých plemien od 1 do 12 mesiacov. Krmivo MEDIUM je určené pre psov, ktorí v dospelosti vážia 10 - 25 kg. Granule sú vhodné aj pre gravidné alebo dojčiace sučky.

Nová EUKANUBA vylepšená receptúra ​​so zameraním na konkrétne fáze života poskytuje na mieru upravenú výživu pre podporu rastu a rozvoja vášho šteňaťa. Naša jedinečná na mieru upravené receptúra ​​pre šteňatá stredne veľkých plemien obsahuje DHA, vďaka ktorej sa šteňatá rýchlejšie učia a ľahšie sa cvičí, zmes vlákniny, prebiotiká FOS a repnej dužiny pre podporu zdravého zažívania, vápnik pre zdravý rast kostí a prirodzený zdroj mastných kyselín omega- 6 a omega-3 pre zdravú kožu a srsť. Naša unikátna granule v tvare šesťuholníka s prídavkom DentaDefense tiež pomáhajú s udržiavaním čistých a zdravých zubov. Pokročilá výživa pre šteňatá stredne veľkých plemien psov so zameraním na podporu optimálneho telesného stavu a celoživotné pohodu.

Výhody krmiva Eukanuba Puppy Medium:
superprémiová kvalita
pre šteňatá stredne veľkých plemien (váha v dospelosti 10 - 25 kg)
pre gravidné a dojčiace suky
pre psov s citlivým zažívaním
podpora zdravej kože a srsti
podpora celkovej imunity
Balenie: 15 kg + 3 kg ZADARMO
Príchuť: kura
Určenie: stredne veľká šteňatáRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť