MENU

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml Antiparazitikum pre mačky proti blchám a kliešťom

EAN: 3605874315006 ID: 2434

Cena: €6,45
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.8.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 14 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml

  • Akcia
  • 2+1 zadarmo (do vypredania)

Popis

Flevox Spot-on Cat

je veľmi účinný prípravok pre mačky k ochrane a liečbe napadnutia blchami a kliešťami s mimoriadnym a dlhodobým účinkom. Flevox účinkuje okamžite po aplikácii, roztok je úplne vodeodolný.

Ihneď parazitmi zahubí a zničí všetky larvy a vajíčka. Prípravok nezapácha, nešpiní a nemastí srsť. S Flevoxem chránite svoju mačku pred napadnutím ektoparazitmi a pred závažnými chorobami prenášanými kliešťami. Vhodné pre mačiatka staršie 8 týždňov a / alebo vážiacim viac ako 1 kg.

Spôsob podania: Vonkajšia aplikácia na kožu. Aplikujte 1 pipetu s obsahom 0,5 ml na kožu medzi lopatky.

Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Rozhrňte srsť zvieraťa medzi lopatkami tak, že je viditeľná koža. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu. Rozostup medzi aplikáciami sú min. 4 týždne.

Upozornenie: Je dôležité zabezpečiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže slíznout, a po aplikácii zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat. Kúpanie mačiek počas dvoch dní po aplikácii lieku sa neodporúča. Môže dôjsť k uchyteniu jednotlivých kliešťov. Preto nemožno úplne vylúčiť prenos infekčných chorôb, ak sú podmienky nepriaznivé. Použitie počas gravidity a laktácie Flevox Spot On Cat možno aplikovať chovným a gravidným mačkám a mačkám v laktácii. Predávkovanie (príznaky, núdzové postupy, antidotá) Predávkovanie liekom spôsobuje zlepenie srsti v mieste aplikácie. Avšak ak sa objavia, zmizne počas 24 hodín po aplikácii.

zloženie:

Fipronil 50.00 mg (S) -methoprene 60.00 mg

Butylhydroxyanisolum (E320) 0.10 mg

Butylhydroxytoluenum (E321) 0.05 mg

Etanol 39.5 mg

Pomocná látka q.s 0.5 ml

 Kontraindikácie:

Neaplikujte mačiatkam mladším 8 týždňov a / alebo vážiacim menej ako 1 kg. Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu.

 Nežiaduce účinky:

Pokiaľ dôjde k olízania, môže sa objaviť krátkodobá hypersalivácia spôsobená charakterom vehikula. V rámci veľmi zriedkavých nežiaducich účinkov boli po použití zaznamenané prechodné kožné reakcie v mieste aplikácie (lupovatění kože a vypadávanie srsti, svrbenie, začervenanie kože) a celkové svrbenie alebo vypadávanie srsti. Výnimočne boli zaznamenané hypersalivácia, reverzibilné neurologické symptómy (hyperestézia, depresia, nervozita), zvracanie. Varujte sa predávkovania.

 varovanie:

Osobitné upozornenia pre každý cieľový druh. Zabráňte kontaktu prípravku s očami zvieraťa. Osobitné bezpečnostné opatrenia, ktoré podávajú liek zvieratám. Tento liek môže spôsobiť podráždenie sliznice a očí. Vyhnite sa preto kontaktu tohto lieku s ústami a očami. Zvieratá alebo osoby, u ktorých je známa precitlivenosť na insekticídy alebo alkohol, by nemali prísť do kontaktu s Flevox Spot On. Dbajte na to, aby nedošlo ku kontaktu prstov s obsahom. Pokiaľ k nemu dôjde, umyte si ruky vodou a mydlom. V prípade náhodného zásahu oka opatrne vypláchnite oko čistou vodou. Po použití si umyte ruky. S ošetrenými zvieratami a zamedzte deťom hrať sa s nimi, kým aplikovaný prípravok nezaschne. Preto sa neodporúča ošetrenie zvieratá počas dňa, ale čoskoro zvečera, a nedovoliť čerstvo ošetreným zvieratám spať s ich vlastníkmi, zvlášť deťmi. Nefajčite, nepite ani nejedzte počas aplikácie lieku.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť