MENU

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml Antiparazitikum pre mačky proti blchám a kliešťom

EAN: 3605874315006 ID: 2434

Cena: €6,21
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v stredu u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.1.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 14 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml

  • Akcia
  • 2+1 zadarmo

Popis

Flevox Spot-on Cat

je veľmi účinný prípravok pre mačky k ochrane a liečbe napadnutia blchami a kliešťami s mimoriadnym a dlhodobým účinkom. Flevox účinkuje okamžite po aplikácii, roztok je úplne vodeodolný.

Ihneď parazitmi zahubí a zničí všetky larvy a vajíčka. Prípravok nezapácha, nešpiní a nemastí srsť. S Flevoxem chránite svoju mačku pred napadnutím ektoparazitmi a pred závažnými chorobami prenášanými kliešťami. Vhodné pre mačiatka staršie 8 týždňov a / alebo vážiacim viac ako 1 kg.

Spôsob podania: Vonkajšia aplikácia na kožu. Aplikujte 1 pipetu s obsahom 0,5 ml na kožu medzi lopatky.

Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Rozhrňte srsť zvieraťa medzi lopatkami tak, že je viditeľná koža. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu. Rozostup medzi aplikáciami sú min. 4 týždne.

Upozornenie: Je dôležité zabezpečiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže slíznout, a po aplikácii zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat. Kúpanie mačiek počas dvoch dní po aplikácii lieku sa neodporúča. Môže dôjsť k uchyteniu jednotlivých kliešťov. Preto nemožno úplne vylúčiť prenos infekčných chorôb, ak sú podmienky nepriaznivé. Použitie počas gravidity a laktácie Flevox Spot On Cat možno aplikovať chovným a gravidným mačkám a mačkám v laktácii. Predávkovanie (príznaky, núdzové postupy, antidotá) Predávkovanie liekom spôsobuje zlepenie srsti v mieste aplikácie. Avšak ak sa objavia, zmizne počas 24 hodín po aplikácii.

zloženie:

Fipronil 50.00 mg (S) -methoprene 60.00 mg

Butylhydroxyanisolum (E320) 0.10 mg

Butylhydroxytoluenum (E321) 0.05 mg

Etanol 39.5 mg

Pomocná látka q.s 0.5 ml

 Kontraindikácie:

Neaplikujte mačiatkam mladším 8 týždňov a / alebo vážiacim menej ako 1 kg. Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu.

 Nežiaduce účinky:

Pokiaľ dôjde k olízania, môže sa objaviť krátkodobá hypersalivácia spôsobená charakterom vehikula. V rámci veľmi zriedkavých nežiaducich účinkov boli po použití zaznamenané prechodné kožné reakcie v mieste aplikácie (lupovatění kože a vypadávanie srsti, svrbenie, začervenanie kože) a celkové svrbenie alebo vypadávanie srsti. Výnimočne boli zaznamenané hypersalivácia, reverzibilné neurologické symptómy (hyperestézia, depresia, nervozita), zvracanie. Varujte sa predávkovania.

 varovanie:

Osobitné upozornenia pre každý cieľový druh. Zabráňte kontaktu prípravku s očami zvieraťa. Osobitné bezpečnostné opatrenia, ktoré podávajú liek zvieratám. Tento liek môže spôsobiť podráždenie sliznice a očí. Vyhnite sa preto kontaktu tohto lieku s ústami a očami. Zvieratá alebo osoby, u ktorých je známa precitlivenosť na insekticídy alebo alkohol, by nemali prísť do kontaktu s Flevox Spot On. Dbajte na to, aby nedošlo ku kontaktu prstov s obsahom. Pokiaľ k nemu dôjde, umyte si ruky vodou a mydlom. V prípade náhodného zásahu oka opatrne vypláchnite oko čistou vodou. Po použití si umyte ruky. S ošetrenými zvieratami a zamedzte deťom hrať sa s nimi, kým aplikovaný prípravok nezaschne. Preto sa neodporúča ošetrenie zvieratá počas dňa, ale čoskoro zvečera, a nedovoliť čerstvo ošetreným zvieratám spať s ich vlastníkmi, zvlášť deťmi. Nefajčite, nepite ani nejedzte počas aplikácie lieku.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

                                                           !!!! Zmena overovania internetových platieb kartou od 1. 1. 2021 viac TU !!!