MENU

Francodex Šampón pre šteňatá 250ml

Špeciálny šampón pre šteňatá jemne umýva srsť a pokožku šteňaťa. pH výrobku je neutrálne, a preto nedráždi ani citlivú pokožku a zachováva jej prirodzenú úroveň hydratácie.

EAN: 3283021724484 ID: 13989

Cena: €8,76
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 28.2.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 18 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Špeciálny šampón pre šteňatá od FRANCODEX Santé Animale jemne umýva srsť a pokožku šteňaťa. pH prípravku je neutrálne, a preto nedráždi ani citlivú pokožku a zachováva jej prirodzenú úroveň hydratácie. Možno ho používať podľa potreby.
- Zmäkčujúci účinok: Vďaka jemnej čistiacej báze zostane srsť vášho psíka jemná a lesklá.
- Účinok proti zápachu: Katiónový polymér chráni srsť vášho psa pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.
Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Zviera dôkladne navlhčite vlažnou vodou, naneste malé množstvo šampónu a vmasírujte ho do srsti a kože, aby sa pena rovnomerne rozotrela. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom dôkladne opláchnite. Postup zopakujte a vysušte.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Neprehltnite. Nedovoľte, aby vaše zviera prehltlo výrobok. Po nanesení šampónu na pokožku vášho domáceho zvieraťa si umyte ruky. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa prípravok dostane do očí alebo do tlamy zvieraťa, dôkladne ho vypláchnite. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie: Jemný čistiaci základ - katiónové polyméry - demineralizovaná voda.
Obsahuje 1-propanamín, 3-amino-N-(karboxymetyl)-N,Ndimetyl, N-(C8-18 (párne číslované) a C18 nenasýtené acyl) deriváty, hydroxidy, vnútorné soli; amidy, C8-18 (párne číslované) a C18 nenasýtené, N,Nbis (hydroxyetyl).
Spôsobuje vážne poškodenie očí. Používajte vhodné ochranné rukavice. V prípade zasiahnutia očí ich niekoľko minút opatrne vyplachujte dostatočným množstvom vody. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní. V prípade podráždenia očí vyhľadajte lekársku pomoc.
Chráňte pred teplom - výrobok pre zvieratá

.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť