MENU

FRONTLINE SPOT ON pre psov L (20-40kg) - 1x2,68ml *

Liečba a prevencia napadnutia blchami a kliešťami. Prevencia a liečba zamorenia psov všami.

EAN: 3661103027973 ID: 3188

Cena: €10,51
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.9.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 21 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

FRONTLINE SPOT ON pre psov L (20-40kg) - 1x2,68ml *

  • Akcia

Popis

 
  • FRONTLINE® SPOT ON DOG L: Fipronilum 0,268g, Butylhydroxyanisolum 0,536 mg Butylhydroxytoluenum 0,268 mg, Ethanolum 0,268 ml Pomocná látka qsp 2,68 ml
Dávkovanie a spôsob podávania

Vzhľadom na absenciu štúdií o bezpečnosti výrobku je minimálny interval medzi aplikáciami 4 týždne. Spôsob podania: vonkajšia aplikácia na kožu.


Dávkovanie

  • Jedna pipeta 2,68 ml (L) pre veľkého psa s hmotnosťou nad 20 kg a do 40 kg. Mesačné ošetrenie sa odporúča, ak existuje vysoké riziko opakovaného napadnutia blchami, ak je pes alergický na blšie uhryznutia, ak je potrebné kontrolovať napadnutie kliešťami alebo ak sa pes často kúpe pomocou hypoalergénnych alebo zmäkčujúcich šampónov. V oblastiach, kde nehrozí vážne napadnutie blchami a kliešťami, sa Frontline® Spot On Dogs môže aplikovať každé dva až tri mesiace. Držte pipetu kolmo nahor a odlomte špičku. Rozprestrite srsť zvieraťa pred lopatkami tak, aby bola viditeľná koža. Priložte špičku pipety k pokožke a niekoľkokrát stlačte, aby sa obsah vyprázdnil priamo na pokožku na jednom mieste.
Kontraindikácie Vzhľadom na nedostatok údajov o používaní výrobkov, nepoužívajte u šteniat mladších ako 8 týždňov a/alebo vážiacich menej ako 2 kg. Nepoužívajte na choré zvieratá (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratá v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov kvôli riziku nežiaducich reakcií alebo úhynu. Tento výrobok je určený pre psov. Nepoužívajte u mačiek, aplikácia môže viesť k predávkovaniu.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť