MENU

FRONTLINE SPOT ON pre psov M (10-20kg) - 1x1,34ml

Liečba a prevencia napadnutia blchami a kliešťami. Prevencia a liečba napadnutia všenkami u psov.

ID: 3939

Cena: €8,11
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.8.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 17 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

 


  • FRONTLINE® SPOT ON DOG M: Fipronilum 0,134g, Butylhydroxyanisolum 0,268 mg Butylhydroxytoluenum 0,134 mg, Ethanolum 0,134 ml
Dávkovanie a spôsob podávania

Vzhľadom k absencii štúdií týkajúcich sa bezpečnosti lieku je minimálny interval medzi aplikáciami 4 týždne. Cesta podania: vonkajšia aplikácia na kožu.

dávkovanie

Jedna pipeta 1.34 ml (M) pre stredne veľkého psa vážiaceho nad 10 kg a do 20 kg
Mesačná liečba sa odporúča v prípade vysokého rizika opakovaného napadnutia blchami, pokiaľ je pes alergický na blšie uhryznutie, v prípade nutnosti kontroly napadnutia kliešťami alebo pri častom kúpaní psa za použitia hypoalergénnych alebo zvláčňujúcich šampónov. V oblastiach, kde nehrozí vážne napadnutie blchami a kliešťami, Frontline® Spot On Dogs môže byť aplikovaný každé dva až tri mesiace. Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Rozhrňte srsť zvieraťa v oblasti kohútika pred lopatkami tak, že je viditeľná koža. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu v jednom mieste.

Kontraindikácie Vzhľadom k absencii údajov o použití prípravkov neaplikujte šteňatám mladším 8 týždňov a / alebo vážiacim menej ako 2 kg. Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu. Tento liek je určený pre psy. Nepoužívajte u mačiek, aplikácia môže viesť k predávkovaniu.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť