MENU

Frontline spr 100ml

Antiparazitárny prípravok na ochranu proti blchám a kliešťom pre psov a mačky.

EAN: 3661103014263 ID: 392

Cena: €15,24
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 29.2.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 32 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Frontline spr 100ml
popis
FRONTLINE® je celosvetovo najpoužívanejší antiparazitárny prípravok na ochranu proti blchám a kliešťom pre psov a mačky. Zaisťuje optimálnu ochranu vďaka svojej mimoriadnej a dlhodobej účinnosti, rýchlosti účinku, odolnosti proti vode, bezpečnosti aj variabilite použitia.

Cieľový druh zvieraťa:
Psy a mačky

indikácie:
Na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami (Ctenocephalides spp.) A kliešťami (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) U psov.
Na liečbu a prevenciu napadnutia blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) U mačiek. Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie (FAD) u psov a mačiek.
Liečba a prevencia napadnutia všenkami u psov a mačiek.

Upozornenie:
Je dôležité uistiť sa, že zvieratá sa po aplikácii nebudú vzájomne olizovať. Po aplikácii prípravku zabráňte psom počas 2 dní kúpanie v prírodných vodných zdrojoch. Môže dôjsť k uchyteniu jednotlivých kliešťov. Preto nemožno úplne vylúčiť prenos infekčných chorôb, ak sú podmienky nepriaznivé. Použitie počas gravidity a laktácie FRONTLINE SPRAY môže byť použitý u gravidných súk a mačiek a rovnako v laktácii.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť