MENU

Geloren CAPS 120cps

Kĺbová výživa bez cukru

EAN: 8595163718302 ID: 27437

Cena: €40,60
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.5.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 82 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Geloren CAPS je výživový doplnok založený na receptúre veľmi obľúbenej a účinnej kĺbovej výživy pre kone Geloren HA. Je to kĺbová výživa určená na ochranu a regeneráciu pohybového aparátu. Obsahuje 4 aktívne zložky s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej.

Geloren CAPS bol vyvinutý českými vedcami špeciálne pre ľudí, ktorým záleží na zdravom životnom štýle a nie je im ľahostajné, aké potraviny konzumujú. Kapsuly neobsahujú konzervačné látky, plnidlá a sú bez cukru. Obsahujú len účinné látky na kĺby a nič viac.

Dávkovanie:
Dospelý človek užíva 2 tablety denne. Balenie obsahuje 120 kapsúl, ktoré vystačia na dva mesiace. Geloren CAPS sa odporúča užívať najmenej 3 mesiace, potom sa na 2 mesiace preruší a potom sa celý cyklus zopakuje. V prípade potreby je možné Geloren CAPS užívať trvalo.

Obsah účinných látok v dennej dávke (2 kapsuly):
Kyselina hyalurónová - 60 mg
Vitamín C - 40 mg
Hydrolyzovaný kolagén - 100 mg
Chondroitín sulfát - 300 mg

Vplyv účinných látok na organizmus:

Kyselina hyalurónová - jedna z dvoch hlavných zložiek kĺbovej tekutiny. V kĺbe slúži ako mazivo a tlmič nárazov. Má schopnosť zmierňovať zápal a bolesť a brzdiť degradáciu chrupavky.

Chondroitín sulfát - druhá hlavná zložka kĺbovej tekutiny a stavebný prvok chrupaviek, kostí, šliach a väzov. Dodáva chrupavke pružnosť a má preukázané protizápalové účinky.

Vitamín C - hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe kolagénu v tele. Pomáha vytvárať správnu funkčnú štruktúru kolagénových vlákien a mávýrazný vplyv na kvalitu a pevnosť kĺbovej chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagén - Ide o dôležitý stavebný proteín pre tvorbu kolagénu, ktorý sa nachádza v chrupavke a kĺboch. Pozitívne ovplyvňuje pohybový aparát a pomáha väzom a šľachám rýchlejšie sa regenerovať po cvičení.

Aktívne plnené kapsuly zabezpečujú vysokú biologickú dostupnosť a rýchle uvoľňovanie účinných látok bez potreby plnidiel ako v štandardných tabletách.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť