MENU

Hill's Can. J/D Dry 12 kg

Diétne krmivo pre psy s ochorením kĺbov.

EAN: 0052742918303 ID: 443

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Hill's Can. J/D Dry 12kg

Diétne krmivo pre psy s ochorením kĺbov obsahuje klinicky testovanú Advanced Mobility Formula™ (vysokokvalitný morský rybí olej, ktorý je zdrojom vysokého množstva omega-3 mastnej kyseliny EPA - kyseliny eikosapentaenovej), antioxidačnú formulu s vitamínom E, vitamínom C, selénom a betakaroténom na stimuláciu imunitného systému. V porovnaní s farmaceutickými prípravkami má diéta Canine j/d™ výhodu vysokej chutnosti, psom bude chutiť. Táto strava je dostupná vo forme granúl aj konzerv a predstavuje kompletnú a vyváženú stravu s vynikajúcou chutnosťou.
Kukurica, pšenica, pivovarská ryža, ľanové semeno, sójová múčka, hydinová múčka, múčka z hrachových otrúb, bielkovinový hydrolyzát, živočíšny tuk, rybí olej, sušené celé vajcia, minerálne látky, L-karnitín, vitamíny, hydrolyzát z kôrovcov (zdroj glukozamínu), hydrolyzát z chrupaviek (zdroj chondroitín sulfátu) a betakarotén. Prírodne konzervované zmesou tokoferolov a kyselinou citrónovou.
Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine klinicky preukázateľne zlepšuje pohyblivosť už za 21 dní vďaka správnej rovnováhe živín, EPA (špeciálna omega-3 mastná kyselina) a celkovým omega-3 mastným kyselinám.
Kľúčové výhody
- Klinicky preukázaná podpora chôdze, behu, hry a chôdze po schodoch. Rozdiel uvidíte už za 21 dní.

- Pomáha vášmu psovi lepšie chodiť, behať a hrať sa, pretože znižuje bolesť kĺbov a udržiava zdravé chrupavky.

- Udržuje zdravú kĺbovú chrupavku vďaka vysokému obsahu EPA (špeciálna omega-3 mastná kyselina z rybieho oleja) a glukozamínu a chondroitín sulfátu z prírodných zdrojov.Ďalšie odporúčania a rady, čo je pre vášho domáceho miláčika najlepšie, vám poskytne váš veterinárny lekár.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť