MENU

Hill's Fel. PD K/D Dry 1,5kg NOVINKA

Suché, vynikajúce granulované krmivo, ktoré prispieva k lepšiemu a dlhšiemu životu mačiek tým, že spomaľuje progresiu a rýchlosť klinických príznakov.

ID: 34768

Cena: €21,24
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.12.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 44 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Hill's Fel. PD K/D Dry 1,5kg NOVINKA

  • Novinka

Popis

Hill's PRESCRIPTION DIET k/d krmivo pre mačky s kuracím mäsom je kompletné diétne krmivo na podporu funkcie obličiek v prípade chronického alebo dočasného zlyhania obličiek u dospelých mačiek. Toto krmivo má nízky obsah fosforu a obsahuje obmedzené množstvo kvalitných bielkovín.

Keď má mačka poškodené tkanivo obličiek, jej obličky nemôžu fungovať tak dobre ako predtým. Tento stav je nezvratný, ale je možné spomaliť jeho progresiu. Diétne potraviny pri ochorení obličiek sú zostavené tak, aby pomáhali znižovať záťaž obličiek a umožňovali ich efektívnejšie fungovanie. Mačky so zníženou funkciou obličiek môžu pociťovať stratu chuti do jedla a ich príjem potravy sa môže znížiť.

Hill's odborníci na výživu a veterinári vyvinuli Hill's Prescription Diet k/d Clinical Formula, aby pomohli chrániť životne dôležité funkcie obličiek vašej mačky, zvýšili jej chuť do jedla a zvýšili príjem potravy. Toto suché krmivo je vyrobené z kuracieho mäsa a má neodolateľnú chuť, ktorú si vaša mačka zamiluje. V skutočnosti sa klinicky preukázalo, že Hill's Prescription Diet k/d zlepšuje kvalitu života a predlžuje ho.

Ako to funguje:

  • Kontrolovaný obsah fosforu a nízky obsah sodíka, obohatený o omega-3 z rybieho oleja
  • Technológia vylepšeného spúšťania chuti do jedla (E.A.T.) pre mačky
  • Vysoký obsah esenciálnych aminokyselín a L-karnitínu

Ako môže pomôcť:

  • Pomáha chrániť životne dôležité funkcie obličiek
  • Podnecuje chuť do jedla a zvyšuje príjem potravy
  • Podporuje prirodzenú schopnosť budovať a udržiavať svalovú hmotu

ZLOŽENIE: obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky (rybí olej 1,6 %), mäso a živočíšne výrobky (kuracie mäso 5 %), vajcia a vaječné výrobky, minerálne látky, výrobky rastlinného pôvodu. Zdroje bielkovín: kukuričná lepková múčka, kuracia a morčacia múčka, hrachová bielkovina, sušené celé vajcia, koncentrovaná ryžová bielkovina.

ANALYTICKÉ ZLOŽENIE: bielkoviny 28,3 %, tuk 21,5 %, hrubá vláknina 0,94 %, hrubý popol 4,9 %, omega-3 mastné kyseliny 0,8 %, vápnik 0,70 %, fosfor 0,46 %, sodík 0,23 %, draslík 0,72 %, horčík 0,06 %, na kg: Vitamín A 8 824 IU, vitamín D3 738 IU, vitamín E 550 mg, vitamín C 90 mg, betakarotén 1,5 mg, L-karnitín 574 mg.

VÝŽIVNÉ PRÍSADY NA 1 KG: Výživové prísady: 3b103 (železo) 45,4 mg, 3b202 (jód) 1,1 mg, 3b405 (meď) 4,5 mg, 3b502 (mangán) 4,7 mg, 3b603 (zinok) 79,5 mg, 3b801 (selén) 0,1 mg, s prírodnými antioxidantmi.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť