MENU

Hill's Fel. Y/D konz. 156g

Podpora mačiek s hypertyreózou

EAN: 0052742149608 ID: 1178

Cena: €1,57
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.11.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 3 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

indikácie:
Podpora mačiek s hypertyreózou
Nie je určené pre:
rastúce mačiatka
Gravidné alebo dojčiace mačky
Doplňujúce informácie:
UPOZORNENIE - jedná sa o odporúčaný návod; vždy zvážte svoje klinické zhodnotenie pred uskutočnením odporúčaní pre konkrétneho pacienta:

Preveďte základný vyšetrenie pred začatím nutričného manažmentu. Ak sa u pacienta rozhodnete pre nutričné ​​management, je odborníkmi doporučované prerušiť podávanie liekov pred prevedením na y / d ™ Feline.
Väčšinu mačiek pretransformuje na krmivo v priebehu 7 dní; niektoré môžu vyžadovať dlhší prenesenie (niekoľko týždňov). Mačky s inými súbežnými ochoreniami by mali byť veľmi starostlivo monitorované.
Pretože jód prijatý z iných zdrojov - maškrty, ďalšie krmiva, atď. - môže obmedzovať účinnosť výživy so zníženým obsahom jódu, je nevyhnutné, aby bol Váš pacient s hypertyreózou kŕmený výhradne krmivom Prescription Diet ™ y / d ™ Feline.
U niektorých mačiek môže byť prechodné zvýšenie hladiny TT4 (zriedka spojené s návratom klinických príznakov), čo býva zvyčajne vyriešené, akonáhle mačka dostáva y / d ™ Feline ako jediný zdroj výživy po dobu 4-8 týždňov. Ak sú v 12. týždni hladiny stále vysoké, zhodnoťte spoluprácu majiteľa. U mačiek sa súbežným ochorením začnite s konrolními prehliadkami v 2. a 4. týždni po kompletnom prevedení na nové krmivo.
Každých 6 mesiacov by mala byť vykonaná kontrolná prehliadka. U mačiek sa súbežným ochorením by mala byť vykonávaná častejšie.
Pečeň, bravčové, kura, kukurica, pivovarská ryža, živočíšny tuk, vitamíny, proteínový hydrolyzát, celulóza, minerálne látky, stopové prvky, rybí tuk, L-karnitín.

Pomáha upraviť zdravotný stav Vašej mačky počas 3 týždňov normalizáciou produkcia množstvo hormónov štítnej žľazy. **

** Ak je podávané ako jediný zdroj výživy.

kľúčové výhody

- Skvelá chuť, ktorú bude Vaša mačka milovať.
- Podporuje zdravie obličiek vďaka kontrolovanej hladine fosforu a nízkemu obsahu sodíka.

- Viditeľné zlepšenie kože a srsti.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť