MENU

Iams Cat Kitten Chicken 10kg

IAMS for Vitality Kitten Food with Fresh Chicken je 100 % kompletné a vyvážené krmivo pre mačiatka s odborným zložením, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality mačiatka vrátane rastu a vývoja. Všetky živiny sú obsiahnuté v lahodnej receptúre s...

EAN: 8710255127736 ID: 24190

Cena: €32,69
Dostupnosť: Skladom (4ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 26.9.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 66 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

IAMS for Vitality Kitten Food je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré si váš domáci miláčik zamiluje a bude mu chutiť. Naša nová a vylepšená receptúra pre mačiatka s čerstvým kuracím mäsom je založená na kvalitných živočíšnych bielkovinách, ktoré sú starostlivo vybrané tak, aby podporovali sedem znakov zdravej vitality mačiatka. Aby boli mačiatka zdravé, aktívne a plné energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 91 % živočíšnych bielkovín (z celkového množstva bielkovín).

Naším záväzkom je ponúknuť mačiatkam špecializované krmivo s vynikajúcou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik úplne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality. Dodáva vašej mačke dôležité minerály a vitamín D pre silné kosti a svaly a zdravý rast. Vďaka zloženiu s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami budete môcť obdivovať jeho zdravú pokožku a lesklú srsť. A keď ho počujete chrumkať naše granule s vyváženými minerálmi v každom súste, môžete si byť istí, že bude mať silné a zdravé zuby. Tráviaci systém podporujeme kombináciou vlákniny, prebiotík a repnej dužiny. Pripravte sa na to, že bude skákať a divo behať. Je to vďaka kombinácii antioxidantov v podobe vitamínov C a E, ktoré posilňujú imunitu, a taurínu a DHA, ktoré prispievajú k zdravému zraku a rozvoju mozgu. Aby bolo naše krmivo pre vaše mačiatko chutné, pridali sme doň čerstvé kuracie mäso a uľahčili sme jeho stráviteľnosť vďaka optimálnemu množstvu bielkovín prispôsobenému potrebám vášho mačiatka.

Krmivo IAMS podporuje sedem znakov zdravej vitality, ktoré budete na svojom miláčikovi s radosťou vidieť každý deň.

Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso 43% (kuracie mäso 26%, prírodný zdroj taurínu), kukurica, bravčový tuk, čerstvé kuracie mäso (4.1%), ryža, sušená repná dužina (2,4%), kuracia šťava, sušené celé vajcia, rybia múčka, fruktooligosacharidy (0,70%), rybí olej, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice.

Nutričné zložky: bielkoviny: 37 %, tuky: 21 %, omega-6 mastné kyseliny: 3,5 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,53 %, hrubý popol: 6,5 %, hrubá vláknina: 1.6%, vápnik: 1,4%, fosfor: 1,2%, horčík: 0,084%, DHA: 0,10%, taurín: 2100mg/kg.


Kŕmne dávky:
Nasledujúce hodnoty sú len orientačné. Upozorňujeme, že nasledujúce pokyny sú približné. Dávkovanie krmiva upravte tak, aby ste udržali ideálnu hmotnosť vašej mačky.
Hmotnosť mačky a množstvo krmiva v gramoch/deň.
TÝŽDENNÁ DÁVKA NA DEŇ
5 0,5 kg 30 g
10 1 kg 60 g
20 2 kg 65 g
30 3 kg 75 g
40 4 kg 80 g
Tehotenstvo1 2-6 kg 30-135 g
Kojenie2 2-6 kg 60-265 g


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť