MENU

Ivasan spray 500ml

je určený na dezinfekciu stolov, dosiek, chovateľských pomôcok - klietok, boxov, poroden, toaliet, hračiek, pomôcok pre úpravu srsti alebo pre výcvik.

EAN: 8594004859273 ID: 3049

Cena: €8,38
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 20.11.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 18 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

IVASAN Spray Prípravok je určený na dezinfekciu stolov, dosiek, chovateľských pomôcok - klietok, boxov, poroden, toaliet, hračiek, pomôcok pre úpravu srsti alebo pre výcvik. Roztok sa nemusí riediť, je už pripravený na okamžitú aplikáciu postrekom, na materiály z plastu, textilu, kovu, gumy a pod, ktoré neleptá a nemení ich farbu. Nechať pôsobiť do zaschnutia. Spray dezinfikuje a odstraňuje pachy z vyšetrovacích stolov, prepravných boxov, pelechov, kotercov, terárií a chovateľských pomôcok, vrátane misiek a napájačiek.

ODPORÚČAME na dezinfekciu povrchov, plôch a predmetov ... Prípravky IVASAN Pets a IVASAN Spray obsahujúci kombináciu dimetyl - amónium-chloridu a polyméru polyhexymethylenguanidinu (ďalej PHMG) predstavuje vysoko efektívnu novú generáciu účinných biocídnych výrobkov s virucídnym, baktericídnym, sporocidním aj fungicídnym účinkom.
IVASAN Pets a IVASAN Spray sú univerzálne a vodou riediteľné dezinfekčné prípravky, ktoré po aplikácii a zaschnutí vytvorí na povrchu polymérovou vrstvu brániacu opakované adhéziu vírusov, baktérií a plesní.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť