MENU

Ivasan sprej 500ml

je určený na dezinfekciu stolov, dosiek, chovateľských pomôcok - klietok, boxov, ohrád, toaliet, hračiek, pomôcok na úpravu srsti alebo výcvik.

EAN: 8594004859273 ID: 3049

Cena: €10,95
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 4.4.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 22 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

IVASAN Spray Prípravok je určený na dezinfekciu stolov, dosiek, chovateľských pomôcok - klietok, boxov, ohrád, toaliet, hračiek, nástrojov na úpravu srsti alebo výcvik. Roztok nie je potrebné riediť, je už pripravený na okamžitú aplikáciu postrekom na materiály z plastu, textilu, kovu, gumy atď., ktoré sa nelepia a nemenia svoju farbu. Nechajte uschnúť. Sprej dezinfikuje a odstraňuje zápach z vyšetrovacích stolov, prepraviek, postelí, kotercov, terárií a chovateľských zariadení vrátane misiek a napájačiek.
DOPORUČENÉ NA DEZINFEKCIU POVRCHOV, PRIESTOROV A PREDMETOV ... IVASAN Pets a IVASAN Spray, obsahujúce kombináciu dimetylchloridu amónneho a polyhexymetylénguanidínového polyméru (PHMG), predstavujú vysoko účinnú novú generáciu účinných biocídnych výrobkov s virucídnymi, baktericídnymi, sporocídnymi a fungicídnymi účinkami.
IVASAN Pets a IVASAN Spray sú univerzálne a vodou riediteľné dezinfekčné prostriedky, ktoré po nanesení a zaschnutí vytvárajú na povrchu polymérnu vrstvu, ktorá zabraňuje opätovnému priľnutiu vírusov, baktérií a plesní.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť