MENU

Josera Dog Super premium Kids 900g

Krmivo pre psy stredných a veľkých plemien od 8 týždňov veku s ťažkou kostnou štruktúrou, podporuje zdravý vývoj, vývoj kostry a silných kostí, ako aj činnosť srdca. Môže sa kŕmiť až do dospelosti.

EAN: 4032254745198 ID: 30192

Cena: €4,78
Dostupnosť: Skladom (1ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 11.12.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 10 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Josera Kids podporuje vaše šteňatá od 8. týždňa života v dôležitej fáze dospievania. Vysokokvalitné zložky krmiva boli špeciálne prispôsobené potrebám psov stredných a veľkých plemien s ťažkou kostnou štruktúrou. Optimálny obsah vápnika a fosforu, dostatok vitamínu C, mangánu a medi majú pozitívny vplyv na vývoj kostry, silné kosti a zdravé kĺby. Nižší obsah bielkovín a tukov podporuje budovanie svalovej hmoty a v kombinácii s L-karnitínom zabezpečuje, aby sa v tele príliš rýchlo nevytváralo veľké množstvo tuku. L-karnitín môže spolu s taurínom podporovať zdravú funkciu srdca. Keďže toto prémiové krmivo je vhodné aj pre dospelých psov, možno ho bezo zmeny podávať až do dospelosti.
Josera Kids neobsahuje žiadne umelé farbivá, príchute, konzervačné látky ani geneticky modifikované zložky. Rovnako ako väčšina výrobkov Josera Junior neobsahuje zložky, ktoré môžu spôsobiť alergie, ako je pšenica, cukor, sója alebo mliečne výrobky. Kvalita všetkých zložiek sa neustále kontroluje. Na zachovanie cenných vlastností sú granule balené v praktickom, znovu uzatvárateľnom vrecúšku AromaSafe.

Josera Kids v prehľade: Josera Kids v prehľade:.
  • krmivo pre šteňatá stredných a väčších plemien psov od 8 týždňov veku
  • vyvinuté špeciálne pre potreby psov s ťažšou kostnou štruktúrou
  • ideálny obsah fosforu, vápnika, vitamínu C, mangánu a medi: podporuje štruktúru kostry a kostí, ako aj zdravé kĺby
  • nižší obsah energie a bielkovín: prispôsobené potrebám ťažkých plemien vo fáze rastu, v kombinácii s L-karnitínom na zabezpečenie svalovej hmoty s nízkym obsahom tuku
  • s taurínom a L-karnitínom: prispieva k posilneniu srdcovej činnosti
  • 100% bez farbív, aróm a konzervačných látok, bez genetických úprav
  • Bez zložiek, ktoré môžu spôsobovať alergie: pšenica, sója, cukor a mliečne výrobky
  • Vyrobené v Nemecku: kvalita kontrolovaná vo vlastnom laboratóriu spoločnosti Josera
  • Granule plné chuti: optimálne veľké granule, ktoré sú veľmi dobre prijímané
  • ochrana chuti: uzatvárateľné vrecko na zachovanie chuti a cenných živín

Zloženie:
hydinový proteínový prášok, kukurica, ryža, vláknina z cukrovej repy, hydinový tuk, hydrolyzovaný hydinový proteín, lososový olej (0,8 %), minerálne látky, kvasnice, mletý koreň čakanky (prírodný zdroj inulínu), sušené mäso novozélandskej mušle zelenoústej (Perna canaliculus).

Živiny.800 IU/kg), vitamín E (220 mg/kg), vitamín C (200 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), niacín (90 mg/kg), kyselina pantoténová (50 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), L-karnitín (250 mg/kg), biotín (1 000 mcg/kg), taurín (1.000 mg/kg), železo [monohydrát síranu železnatého] (200 mg/kg), zinok [chelát zinočnatý, hydrát] (160 mg/kg), mangán [oxid manganatý] (16 mg/kg), meď [chelát meďnatý, hydrát] (20 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý bezvodý] (2 mg/kg), selén [seleničitan sodný] (0,3 mg/kg).
Technologické prísady:
Antioxidant: výťažky tokoferolu prírodného pôvodu.

Kvalitatívne znaky: hrubé bielkoviny 25%, hrubý tuk 12%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popol 6,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, sodík 0,4%, horčík 0,1%

Metabolická energia: kcal/kg 3668


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť