MENU

Kŕmna sušená cukrová repa 25 kg

doplnok pre kone v rekonvalescencii, pre staršie kone so zubnými problémami, poníky s nízkou záťažou, kone so sklonom k laminitíde atď.

EAN: 8594210720077 ID: 5385

Cena: €20,71
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 2.11.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 42 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Popis:
Ide o sušené rezky z cukrovej trstiny (SCŘ), ktoré sú skvelým doplnkom kŕmnej dávky pre kone v rekonvalescencii, pre staršie kone s problémami so zubami, poníky s nízkou záťažou, kone so sklonom k laminitíde (nadúvaniu) atď. Sú vhodné aj ako diéta pre nervózne kone so sklonom k tvorbe alebo s už vzniknutými žalúdočnými vredmi, ako aj pri hnačke a následnej diéte. SCR sú zdrojom takzvanej "supervlákniny", ktorú je kôň schopný stráviť už v tenkom čreve vďaka vysokému obsahu rozpustných zložiek. Melasa je výborným zdrojom energie a betaínu (udržuje osmotickú rovnováhu buniek, zlepšuje využitie živín v krmive, šetrí metionín a cholín v krmive, zvyšuje stabilitu vitamínov, zlepšuje využitie energie v krmive).
Ak sa SCŘ skrmuje ako jediné krmivo, je potrebné pridať minerálno-vitamínový doplnok alebo ho kombinovať s Energys® Pony.
Dôležité upozornenie! SCŘ s melasou by sa mal pred kŕmením namočiť do vody, a to najmenej 10 hodín pred kŕmením (najmenej 4 litre vody na 1 liter odrezkov).
Odporúčané dávkovanie:
1-2 kg denne.
Dávkovanie by sa malo prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa alebo poníka.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť