MENU

Love 01 Pre zdravé zuby a ďasná 30ml

Prírodný prípravok pre zdravé zuby a ďasná u psov

EAN: 8594197560024 ID: 25409

Cena: €14,68
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 14.3.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 30 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Veterinárny prípravok pre psov
Prípravok je určený na podpornú starostlivosť o ďasná a zuby. Pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Vďaka účinným látkam a spôsobu aplikácie sú ďasná správne prekrvené a zviera je celkovo uvoľnené. Prípravok má fytoncídny a antiseptický účinok, ktorý znižuje rast baktérií. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku, a tým znižuje aj výskyt zubného kameňa. Pomáha odstraňovať zápach.

Návod na použitie:
2 až 4 kvapky pre malé psy, 6 až 12 kvapiek pre stredne veľké psy, až 20 kvapiek pre veľké psy. Naneste na povrch očisteného prsta alebo na gázu, prípadne na mäkkú zubnú kefku. Jemnými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek vmasírujte zmes do ďasien a približne 1 minútu jemne masírujte ďasná v krčnej oblasti. Do zlepšenia stavu aplikujte až dvakrát denne, optimálne 2 hodiny pred alebo po kŕmení. Po zlepšení stavu ústnej dutiny zvieraťa aplikujte prípravok 1 až 3-krát týždenne. Len na vonkajšie použitie.

Zloženie:
Ľanový olej, repkový olej, vitamín E, mandľový olej, éterický olej - citrón, éterický olej - levanduľa úzkolistá, éterický olej - mäta pieporná, éterický olej - tymián, éterický olej - harmanček modrý, éterický olej - myrha, éterický olej - koriander.

Upozornenie:
Veterinárny výrobok pre psov. Pred použitím vždy pretrepte. Len pre zvieratá. Len na externé použitie. Tento výrobok nenahrádza veterinárnu starostlivosť a lieky odporúčané veterinárnym lekárom. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným svetlom a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Veterinárny prípravok LOVE 01 Pre zdravé zuby a ďasná nie je vhodný pre psov s poruchami trávenia a najmä pre psov s poruchami pankreasu. Pre takéto psy je určený LOVE 01S. Tento výrobok nie je určený pre gravidné suky. Neobsahuje alkohol. Ak pes trpí poruchou funkcie obličiek, pečene alebo srdca, konzultujte použitie s veterinárnym lekárom alebo výrobcom.

Trvanlivosť: 1 rok od dátumu výroby
Číslo schválenia: 014-17/C


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť