MENU

Lososový olej pre psov Grizzly Wild Salmon 2000ml

Jemný, úplne prírodný lososový olej pripravený z divokého aljašského lososa. Lososový olej Grizzly obsahuje vysoké množstvo zdraviu prospešných omega-3 mastných kyselín EPA a DHA a zároveň prirodzene nízky obsah omega-6 mastných kyselín.

EAN: 0835953008458 ID: 14091

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Lososový olej pre psov Grizzly Wild Salmon 2000ml

  • -20%

Popis

Lososový olej

Lososový olej Grizzly sa vyrába výlučne z divokého aljašského lososa. Pripravuje sa v rovnakom čase ako filé určené na ľudskú spotrebu. Lososový olej si prirodzene zachováva vyváženú zmes cenných mastných kyselín, ktorá je obohatená o prírodný rozmarínový extrakt. Obsahuje dôležité antioxidanty a stopy vitamínov, ktoré sa bežne nachádzajú v lososovi. Náš úplne prírodný produkt neovplyvní príjem vitamínov z iných zdrojov.

Právne omega-3 mastné kyseliny pochádzajú z rýb!

Grizzly Salmon Oil je výživový doplnok bohatý na EPA a DHA - správne omega-3 mastné kyseliny. Odporúčaná denná dávka Grizzly Salmon Oil obsahuje približne 500 až 2 500 mg týchto dôležitých mastných kyselín v závislosti od hmotnosti vášho psa. Metabolizmus vášho psa spracúva tieto živiny okamžite, bez predchádzajúcej premeny. Naproti tomu mastné kyseliny omega-3 rastlinného pôvodu, ako sú napríklad tie, ktoré sa nachádzajú v ľanovom semienku, sa musia pred spracovaním v tele premeniť. Tento proces je však veľmi neefektívny a môže viesť k premene len 5-15 % mastných kyselín rastlinného pôvodu.

Mastné kyseliny omega-6

Keď svojmu psovi podávate Grizzly Salmon Oil, dostáva približne 50 až 300 mg kyseliny linolovej, esenciálnej mastnej kyseliny Omega-6. Ostatné omega-6 mastné kyseliny sú prítomné vo veľmi malom množstve. Tieto prirodzene sa vyskytujúce kyseliny sú ako dvojsečný meč. Na jednej strane je kyselina linolová pre psa nevyhnutná, pretože ju jeho metabolizmus nedokáže sám produkovať. Na druhej strane sa ukázalo, že veľké množstvo nevyvážených omega-6 mastných kyselín zvyšuje riziko zápalových ochorení, artritídy, stuhnutých kĺbov a oslabenia imunitného systému.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť