MENU

Nutri Horse Standard pre kone plv 20kg

Doplnkové krmivo pre oddychové, rekreačné a reprodukčné kone.

EAN: 8595602511280 ID: 6133

Cena: €94,14
Dostupnosť: Skladom (9ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 14.8.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 193 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

NutriHorse® Standard plv.
 
Doplnkové krmivo pre oddychové, rekreačné a reprodukčné kone. Doplnkové minerálne krmivo pre kone s ochucovadlom a antioxidantom.
 
Zloženie:vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, niacínamid, biotín, kyselina listová, L-lyzín, vápnik, fosfor, sodík, horčík, železo, zinok, meď, mangán, kobalt, jód, selén.
 
Kŕmny návod:NUTRI HORSE ® STANDARD je určený na doplnenie dennej potreby živín pre kobyly a žrebce v období odpočinku, rekreácie, gravidity a laktácie; používa sa na vyváženie základnej kŕmnej dávky. Prítomnosť nepostrádateľnej aminokyseliny L-lyzínu zabezpečuje optimálne využitie dusíkatej zložky kŕmnej dávky.
 
Biotín, zinok a vitamíny skupiny B v krmive zabezpečujú zdravý vývoj kože a srsti. Relatívny pomer vitamínov A, E, kyseliny listovej, niacínu a aminokyseliny L-lyzínu má pozitívny vplyv na graviditu a laktáciu kobýl a je nevyhnutný pre úspešný vývoj plodu na začiatku gravidity. Prípravok obsahuje antioxidanty a ďalšie prírodné látky s antioxidačným účinkom, ktoré spomaľujú degeneratívne zmeny organizmu v procese starnutia. Denné podávanie krmiva v odporúčaných dávkach zabezpečuje celkový dobrý zdravotný stav koní, ich dobrú kondíciu a predlžuje aktívny život koní.
 
Pre kone v reprodukcii sa odporúča podávať spolu s krmivom NUTRI HORSE ® REPRO. Krmivo je možné kombinovať aj s inými produktmi "red line".


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť