MENU

Obleček Hurtta Drizzle coat fialová 90

Pláštenka zo špeciálnej outdoorovej tkaniny vyvinutá do náročných až extrémnych podmienok, ponúkajúce účinnú ochranu proti dažďu i vetru.

EAN: 6410329332234 ID: 32399

Cena: €111,06
Dostupnosť: Skladom (2ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 227 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Drizzle coat
Tento obleček je nevyhnutným vybavením každého psa v daždivom, veternom alebo blatistom počasí. Drizzle coat je tiež vynikajúci pri nízkych teplotách vďaka hrejivej fólii vo vnútri. Hliník vo fólii odráža telesné teplo psa, čím stimuluje krvný obeh a zahrieva psa. Vďaka týmto vlastnostiam je Drizzle coat ideálny pre aktívnych psov a udržuje ich pohodu pred a po výkone. Obleček má vysoký golier, vyrobený z vodeodolného materiálu, vo vnútri ešte so špeciálnou "antidešťovou" úpravou, ktorá zabraňuje vniknutiu vody do oblečku okolo krku psa. Produkt je vyrobený z odolnej a pohodlnej flexibilnej tkaniny, ktorá pri pohybe psa nešuští. Všetky švy sú lepené vodeodolne. Drizzle coat chráni aj brucho pred blatom a pieskom, je pohodlný a ľahko sa nasadzuje.

• Veľké reflexné potlače a 3M reflexný pásik na chrbte zvyšujú bezpečnosť a viditeľnosť v tme.
• Nepremokavá tkanina s lepenými švami
• Vysoký golier s ochranou proti dažďu, ktorý bráni tomu, aby sa krk psov namočil
• Nastaviteľná dĺžka chrbta, pása a goliera
• Reflexná fóliová podšívka, ktorá odráža vlastné telesné teplo, vďaka čomu je tento obleček skvelý pri nízkych teplotáchRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť