MENU

Obojok pre mačky Max&Molly Smart ID Monkey Maniac

Obojok pre vášho domáceho miláčika

EAN: 4894512050464 ID: 36507

Cena: €11,37
Dostupnosť: Skladom (10ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 23 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Obojok pre mačky Max&Molly Smart ID Monkey Maniac

  • Akcia
  • Novinka

Popis

Náš GOTCHA! Inteligentné identifikačné obojky pre mačky sú dokonalým každodenným spoločníkom pre vašu mačku. Vďaka kreatívnym návrhom si vaša mačka premení každý chodník a dvor na svoje osobné mólo. Naše obojky nielenže zaujmú svojím jedinečným dizajnom, ale nastavujú aj úplne nové meradlo bezpečnosti a pohodlia pri nosení.

Každý z našich obojkov má svoju značku GOTCHA! s individuálnym QR kódom. V našom exkluzívnom a bezplatnom programe GOTCHA! V aplikácii Straty a nálezy si môžete vytvoriť profil svojho šteňaťa a mať istotu, že nálezca, ktorý značku naskenuje, dostane všetky informácie potrebné na rýchle stretnutie. Navyše si v aplikácii môžete zobraziť GEO polohu nálezcov a rovno vyraziť.

Bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá, preto sú všetky obojky pre mačky vybavené bezpečnostným zámkom. Ten sa automaticky otvorí, ak sa vaša mačka niekde zasekne, a zabráni tak uškrteniu. Malý zvonček upozorní vtáčiky, keď je vaša mačka príliš hladná, a zároveň vám ukáže, kde sa skrýva.
S Gotcha! Vďaka inteligentným identifikačným obojkom ste dobre vybavení na ďalšie spoločné dobrodružstvo.

Veľkosti jedna veľkosť Materiál polyester, neoprén Návod na ošetrovanie Mierne pranie v práčke. Žiadne sušenie v bubnovej sušičke

Rozmery: 1 cm x 22 - 35 cmRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť