MENU

Olej Celustin masážne TOPVET 200ml

S obsahom rastlinných extraktov a silíc proti celulitíde, urýchľuje odbúravanie tukov.

EAN: 8594060115603 ID: 19865

Cena: €4,55
Dostupnosť: Nie je skladom
Dátum expirácie: 21.10.2023

Nákupom tohoto produktu získate 10 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Celustin - masážny olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva, a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukov. Aktívne látky zvyšujú elasticitu. Pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tuku v tukových bunkách a vyhladenie pokožky.

Použitie: je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. Pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný na dlhotrvajúci rehabilitačné, relaxačné i športové masáži. Pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladenie pokožky.

Ingredients (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus communis Fruit Oil, Cinnamomum zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum vulgare Fruit Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Pozor: použité silice vykazujú zahrievací efekt!Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť