MENU

Kopytný olej - na poškodené kopytá 500 ml

Kopytný olej pre kone s poškodenými kopytami - vyživuje, regeneruje, ošetruje

EAN: 8595643602534 ID: 18725

Cena: €28,96
Dostupnosť: Skladom (8ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 8.1.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 59 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Olej na kopytá je určený pre kone s poškodenými kopytami. Originálna receptúra vyživuje, lieči a regeneruje tkanivo kopyta. Po použití je kopyto zdravé, pružné a pripravené na vysoké zaťaženie. Zmes luxusných olejov prirodzene vyživuje a regeneruje vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín. Zmes voskov chráni kopyto. Zmes éterických olejov má silný antiseptický a hojivý účinok.

ZLOŽENIE: Slnečnicový olej, Mandľový olej, Jojobový olej, Makadamiový olej, Šípkový olej, Lanolín, Eukalyptový esenciálny olej, Čajovníkový olej, Manukový esenciálny olej, Rakytníkový olej, Vitamín E, Olej z nechtíka lekárskeho

Ako používať: Dôkladne očistite kopytá od mechanických nečistôt. Naneste dostatočné množstvo prípravku a rozotrite ho po celom povrchu kopyta a strelnej plochy. Používajte 1-2 krát denne až do vyliečenia.

POZNÁMKA: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.


SKLADOVANIE: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť