MENU

Optimin D na hydinu 1l

Podpora imunitného systému a zvýšenie výkonnosti

EAN: 8592499140241 ID: 10135

Cena: €6,50
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.8.2028
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 13 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

OPTIMIN je vynikajúci doplnok výživy zvierat chovaných v zajatí, ktoré nemôžu využívať prirodzený výber potravy podľa aktuálnych potrieb svojho organizmu, ktoré sa menia aj s vekom, požiadavkou na vysokú výkonnosť atď. To často vedie k oslabeniu imunitného systému týchto zvierat, ktoré sú potom veľmi náchylné na rôzne choroby. Narušenie rovnováhy minerálov v tele vedie aj k problémom s výkonnosťou, vitalitou atď.
OPTIMIN obsahuje špecifický komplex minerálnych a iných látok zohľadňujúci individuálne potreby kategórie zvierat, pre ktoré je určený. Minerály sú vo forme, ktorá zabezpečuje maximálnu účinnosť každého prvku tak, aby bola hladina jednotlivých prvkov v organizme vyvážená. Optimálna hladina všetkých prvkov v tele je okrem iného predpokladom vysokej imunity a odolnosti organizmu voči infekčným a vírusovým ochoreniam. U hospodárskych zvierat sa eliminujú aj negatívne dôsledky zníženia úžitkovosti v dôsledku zníženej hladiny makro- a mikroprvkov v organizme. Vysokú účinnosť prípravku OPTIMIN zvyšujú prírodné látky a najmä špecifický pomer elektrolytov, ktorý je (podobne ako obsah jednotlivých prvkov) optimalizovaný pre konkrétnu kategóriu zvierat. Vďaka nim sa urýchľuje prechod účinných látok cez bunkovú membránu do vnútra bunky.
OPTIMIN je z vyššie uvedených dôvodov podstatne účinnejší ako štandardné tekuté minerálne doplnky pre výživu zvierat (ktoré sú však svojou podstatou až o 80 % účinnejšie v porovnaní s pevnými minerálnymi doplnkami). Zloženie: minerálne látky elektrolyty prírodné látky upravená pitná voda Kŕmny návod: podávajte v množstve 10 ml na 1 liter pitnej vody počas celého roka. Prípravok sa môže kombinovať a podávať súčasne s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre určitú kategóriu zvierat. Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke, ale od každého výrobku je uvedené len jedno balenie. Ďalšie balíky nájdete v príslušnej kategórii produktov.
Skladovanie: Skladujte v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení spotrebujte postupne, výrobok neskladujte dlhší čas. Mikroskopické pevné častice a mierny sediment sú spôsobené prírodným obsahom a nie sú na škodu výrobku.

Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť