MENU

Osviežovač Glade by Brise Levanduľa spray 300ml

Okamžité osvieženie, dlhotrvajúca vôňa.

ID: 30187

Cena: €2,90
Dostupnosť: Skladom (12ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 18.9.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 6 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Okamžité osvieženie / Dlhotrvajúca vôňa Brise aerosól Levanduľa-osviežovač vzduchu. Nechajte prevoňať váš domov vôňou čerstvo natrhané levandule. Pre rýchle a efektívne osvieženie.
Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej polohe smerom od tela a nástrekom do stredu priestoru osviežte prostredie miestnosti. Nepoužívajte na tkaniny.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu dětí.Uchovávejte obal na dobre vetranom mieste. Nevdychujte aerosóly. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Nádoba je pod tlakom: chrániť pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 ° C. Ani vyprázdnenú nádobku neprerážajte a nevhadzujte do ohňa.
Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte styku s očami. Pri kontakte s pokožkou zasiahnutú oblasť dôkladne opláchnite vodou. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Osoby s precitlivenosťou na vône by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nemôžu nahradiť správne hygienické návyky.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť