MENU

Postroj Hurtta Casual modrý 60cm

Pevný polstrovaný postroj s reflexnými prvkami 3M na každodenné použitie.

EAN: 6410329328183 ID: 18230

Cena: €34,19
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 70 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Hurtta postroj je:

  • vysoko odolné
  • reflexné
  • nastaviteľné
  • možno prať v práčke

Postroje Hurtta sú vhodné na aktívne prechádzky pre všetky psy a sú obzvlášť vhodné pre psy s problémami s chrbticou a krkom. Keď pes silno ťahá za vodítko, priliehavý pás rovnomerne rozkladá tlak na hrudník, čím zabraňuje nadmernému tlaku na stavce psa. Vďaka širokému polstrovaniu a ergonomickému strihu je postroj pohodlný a nedráždi srsť ani pokožku. Ľahko a rýchlo sa nasadzuje. Vyrobené z odolného neoprénu s reflexnými prvkami.

Mäkko vypolstrovaný postroj nórskeho typu. Toto polstrovanie je priedušné, ale neprepúšťa vodu ani nezamŕza. Postroj je ošetrený membránovou štruktúrou bez technológie proti škvrnám, ktorá je známa z horolezeckých športov.

Použité plastové pracky sú pevné, silné a ľahko sa s nimi manipuluje. Veľmi praktická je aj "rukoväť" za krmivom, ktorá sa používa na pripevnenie ku kovovému oku a na jednoduché uchopenie psa rukou. Postroj má po stranách reflexné pruhy, ktoré zvyšujú bezpečnosť psa v tme. Kovové pletivo je čierne a pevné.Výrobky Hurtta sú mimoriadne praktické a funkčné, vyrobené z najnovších materiálov s využitím najnovších poznatkov aplikovanej vedy.

Ako si vybrať veľkosť?

Aby ste si vybrali správnu veľkosť postroja, zmerajte obvod hrudníka psa za prednými nohami. Rozmery uvedené na postroji (napr. 60 cm) označujú maximálny obvod hrudného pásu postroja. Ak má teda váš pes obvod hrudníka napr. 55 cm, vyberte si veľkosť 60 cm alebo 70 cm v prípade robustnejšieho hrudníka. Vyberte si veľkosť postroja s aspoň minimálnou rezervou v obvode hrudníka.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť