MENU

MAELSON prepravka pre psa nylonová béžová D/82x59x59cm

Skladacia nylonová prepravka Maelson má pevný, ale ľahký a odolný materiál.

EAN: 4260195040052 ID: 25636

Cena: €183,71
Dostupnosť: Skladom (7ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 379 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Popis:
Domáci miláčikovia, ktorí bez svojho psa neurobia ani krok, ocenia praktickú prepravku, ktorá ich štvornohému parťákovi poskytne vlastný priestor všade tam, kde je to potrebné. Vlastné miesto dáva psovi pokoj a majiteľovi pocit istoty, že je jeho pes v bezpečí. Jednoduché a rýchle skladanie sa hodí doma aj na cestách. Po rozložení nezaberá prepravka takmer žiadny priestor. Klietka je stabilná a pre psa veľmi pohodlná. Teplý vankúšik z imitácie ovčej kože, ktorý je súčasťou prepravky, dodáva psovi pocit pohodlia pri pobyte v prepravke.
Skladacia nylonová prepravka Maelson je vyrobená z pevného, ľahkého a odolného materiálu. Dá sa veľmi rýchlo a jednoducho zložiť a rozložiť. Použité odolné materiály zaručujú dlhú životnosť a ochranu vášho psíka. Pružinový mechanizmus, ktorým je skladacia debna vybavená, zabraňuje neúmyselnému rozloženiu. Odnímateľný vonkajší poťah je vyrobený z nylonu 600D so zosilnenými zaoblenými rohmi.
Debna má 3 samostatné otváracie vchody. Na prednej, bočnej a hornej strane. Vchody možno uzavrieť pevnou sieťkou, aby sa zabezpečil dobrý výhľad a dostatočný prísun čerstvého vzduchu. Bočné a horné vchody možno zakryť, aby pes mohol v prepravke nerušene odpočívať. Všetky tri vchody sa dajú ľahko otvoriť a zatvoriť pomocou pevného zipsu vybaveného mechanizmom, ktorý zaručuje, že ani ten najšikovnejší pes neotvorí vnútro. Nemusíte sa teda obávať, že by z prepravky utiekol. Všetky zipsy sú veľmi pevné, majú dlhú životnosť a ľahko sa používajú.
Pomocou veľkých bočných dverí môžete svojho psa ľahko naložiť a vyložiť z prepravky. Na prepravu v aute je prepravka vybavená praktickými držadlami, ktoré sa dajú prevliecť cez bezpečnostný pás, aby bola zaistená dokonalá bezpečnosť psa na cestách. Všetky otvory sú vybavené veľmi odolnou sieťovinou, ktorá je menej náchylná na roztrhnutie. Okno a bočné dvere sú rolovacie. Dajú sa zasunúť, aby poskytli súkromie psovi, ktorý si chce oddýchnuť.
Spodná časť - nepremokavá základňa prepravky je vodotesná a zaručuje sucho pre psa vo vnútri, aj keď prepravku umiestnite do mokrej trávy.
Súčasťou prepravky je odnímateľný a umývateľný vankúš z imitácie ovčej kože na dne, ktorý dodáva štýl a zaručuje pohodlie pre obyvateľov prepravky.
Ako príslušenstvo si môžete zakúpiť snímateľné poťahy a náhradné odnímateľné vankúše s jednoduchou údržbou.
Farba:
Čierna, béžová
Materiál:
Nylonový snímateľný poťah
Oceľová skladacia konštrukcia s plastovými prvkami
Vankúš z umelej ovčej vlny (so snímateľným poťahom, ktorý možno prať v práčke)
Veľkosť:
82 x 59 x 59 cm
Určené pre:
americký stafordšírsky teriér, anglický bulteriér, anglický kokeršpaniel, miniatúrny knírač


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť