MENU

ProPlan Cat Adult Derma Care Salmon 3kg

Suché krmivo pre dospelé mačky, ktoré preukázateľne pomáha udržiavať zdravú kožu a krásnu srsť.

EAN: 7613036529181 ID: 38397

Cena: €37,38
Dostupnosť: Skladom (8ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.9.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 74 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

ProPlan Cat Adult Derma Care Salmon 3kg

  • Novinka

Popis

PRO PLAN DERMA PLUS je vysokokvalitná receptúra pre dospelé mačky, ktorá obsahuje všetky základné živiny vrátane vitamínov skupiny B, vitamínu E a zinku, omega 3 a 6 mastných kyselín a vlákniny.

Kočky venujú starostlivosti o svoju srsť mimoriadne veľkú pozornosť. Odhaduje sa, že kefovaním a olizovaním srsti strávia približne jednu hodinu denne. Práve to často vedie k tvorbe chumáčov srsti v žalúdku ( trichobezoárov ).

Čo sú trichobezoáre?

Vďaka drsnému povrchu jazyka mačka prehltne veľkú časť chlpov uvoľnených počas česania. Tieto chlpy sa potom hromadia v žalúdku a vytvárajú guľovité zhluky, ktoré mačka môže buď vyvracať, alebo vylúčiť so stolicou.

Hairball Control sa nachádza v novej receptúre DERMA PLUS. Receptúra, ktorú vytvorili veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina, ponúka 3 riešenia v jednom : zníženie tvorby chlpových gúľ, preukázateľne udržiava zdravú kožu a krásnu srsť. Receptúra obsahuje špeciálne vybranú vlákninu, ktorá dokáže viazať chumáče chlpov v žalúdku a uľahčuje ich transport do čreva, odkiaľ sú potom vylúčené spolu s výkalmi.

Receptúra s lososom mačky určite poteší - zamilujú si chuť receptúry vyrobenej z tých najlepších surovín s vysokým obsahom lososa.

Hladká a lesklá srsť - vďaka obsahu omega 3 a 6 mastných kyselín a ďalších dôležitých živín pre výživu kože a srsti.

Pomáha znižovať nadmerné vypadávanie srsti - vďaka vysokému obsahu bielkovín a komplexných živín, ako sú vybrané vitamíny a minerály, ktoré podporujú zdravú kožu a srsť.

Doprajte svojej mačke voľný prístup ku krmivu PRO PLAN počas celého dňa.

Zloženie:

Losos ( 16%), kukuričná lepková múčka, pšenica, hrachový bielkovinový koncentrát, kukurica, živočíšny tuk, pšeničná lepková múčka, sušené bielkoviny z lososa, sušená repná dužina, sušené vajcia, minerálne látky, sušený koreň čakanky, vedľajšie živočíšne produkty, kvasnice.

Deklarované kvalitatívne vlastnosti:

Bielkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popol 7,0%, kyselina linolová min. 1,0%, vláknina 1,5%, vápnik 1,2%, fosfor 1,1%, horčík 0,1%.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť