MENU

ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktoré preukázateľne podporuje zdravie a správnu funkciu tráviaceho traktu.

ID: 28360

Cena: €5,22
Dostupnosť: Skladom (1ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.8.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 12 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

ProPlan Dog Adult Sm&Mini Regular Digestion lamb 700g

  • Novinka

Popis

Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktoré preukázateľne podporuje zdravie a správnu funkciu tráviaceho traktu. Receptúra ​​Nature Elements s vysokým obsahom jahňacieho a riasou spirulinou.
Benefity prírodných surovín známe ľuďom sú teraz k dispozícii aj pre psov v prelomovom krmive Natural Elements, ktoré pomôže vášmu maznáčikovi prežiť dlhší a zdravší život. Táto receptúra ​​je obohatená o riasu spirulinu, ktorá pomáha ochrániť rovnováhu črevnej mikroflóry a o vysokej hladiny antioxidantov prírodného pôvodu, bez pridaného farbiva. Vyvážená kombinácia vlákniny a obsah prírodného ílu podporuje pravidelné vyprázdňovanie a správnu konzistenciu výkalov.

ZLOŽENIE
Jahňacie * (20%), sušené hydinové bielkoviny, kukurica *, ryža * (14%), živočíšny tuk, cukrovarské rezky sušené, chuťové prísady, sójová múčka, kukuričný proteín, sušené vajcia, minerálne látky, rybí tuk, spirulina * ( 0.2%) * Prírodné suroviny

DOPLNKOVÉ LÁTKY
Nutričné ​​doplnkové látky:
m. j./kg: vit A: 33 000; vit D3: 1 100; vit E: 550; mg / kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 87); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,2); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran mangánatý monohydrát: (Mn: 41); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 130); seleničitan sodný: (Se: 0,12).
Technologické doplnkové látky:
Tokoferolovej extrakty z rastlinných olejov: 42 mg / kg
Bentonit: 6000 mg / kg

Analytické zložky:
Proteín: 28,0%
Obsah tuku: 17,0%
Obsah anorganických látok: 7,5%
Vláknina: 2,5%

Podiel nestráviteľnej vlákniny v krmive. Jedná sa o vlákninu podporujúce dobrý stav tráviaceho ústrojenstva, ale len s malou výživnou hodnotou. Jej množstvo sa určuje laboratórne.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť