MENU

Puffins Junior 1kg

Poriadna porcia mliečneho jogurtu, veľa zdravej hydiny, vajec, trochu rýb a jahňaciny - to je naozaj to najlepšie, čo môže šteňa dostať.

EAN: 8594037020992 ID: 9647

Cena: €4,98
Dostupnosť: Skladom (9ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 21.9.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 10 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Dobrá porcia mliečneho jogurtu, veľa zdravej hydiny, vajec, trochu rýb a jahňaciny - to je naozaj to najlepšie, čo môže šteňa dostať. Ľahko stráviteľné biele kuracie mäso, výberové bielkoviny z rýb a veľmi dôležité červené jahňacie mäso spolu s kvasinkovým rastom telesného tkaniva, pričom sú veľmi vhodné na bezpečné trávenie v malom a ešte nie úplne vyvinutom tráviacom trakte. Výnimočný jogurt je v tomto smere nenahraditeľný, fruktooligosacharidy, ktoré doň vnáša čerstvá zelenina a ovocie, sú vynikajúce.
Obsah škrobu je správne znížený a zdrojom je varená ryža, ktorá je dobre stráviteľná. (zdroj MOS) je tou správnou kombináciou pre viac obilnín - jemne mletá kukuričná múka je potom mimoriadne vítaným zdrojom ?6 linolovej mastnej kyseliny. Ten je tiež vo veľkej miere dodávaný hydinovým tukom a spolu s vitamínmi je veľmi dôležitý pre vývoj krásnej srsti a zdravej kože. Mlieko ako základný prírodný zdroj vápnika a červené jahňacie mäso ako zdroj fosforu zabezpečujú správny vývoj kostry a kĺbov. Pomer týchto minerálov je v minerálnom doplnku správne vyvážený a spolu s preventívnou prítomnosťou chondroitínu a glukozamínu, ktoré sú uvedené nižšie, spoľahlivo zabezpečujú pevnú kostru a zdravé kĺby. Bylinky obsiahnuté v exkluzívnom obväze, najmä nechtík lekársky, rozmarín, žihľava a zelený čaj, majú široký význam, ale predovšetkým ako antioxidanty posilňujú ešte nedostatočne vyvinutú imunitu, ako aj vit. C a karotenoidy z pridanej čerstvej zeleniny a vit. E z obilných klíčkov a rastlinného oleja v kroketách.
Imunitný systém veľmi výrazne posilňuje aj luteín z nechtíka lekárskeho a betakarotén z pridanej mrkvy. Použitie extraktu z hrozna ako zdroja najmodernejšieho antioxidantu resveratrolu je vynikajúce. Hydinová pečeň v dresingu výrazne obohatí chuť celého menu. Pestrá výživa z kvalitných prírodných zdrojov, tak ako sa používa a spracováva, je to najlepšie, čo môžete dať svojmu šteňaťu v jeho zložitom a náročnom živote. Zároveň veľmi uľahčuje prechod z mliečnej na tuhú stravu a svojím tvarom a pestrou štruktúrou s oddelenými chuťami a vôňami naďalej vyhovuje šteňaťu. Odklon od priemyselnej nevýraznosti s nepriehľadne zmiešanými ingredienciami - to je hlavná výhoda tohto skvelého menu. Od 12 mesiacov je potom vhodné zmeniť jedálny lístok na Gourmet Adult, ktorý opäť plne spĺňa výživové požiadavky v ďalšom, už "dospelom" období. Menu je vhodné pre výživu tehotných a dojčiacich žien.
Zloženie zdroja:Kuracie mäso, varená ryža, jahňacie mäso, jemne mletá kukurica, varené rybie mäso, sušená repná dužina, hydinový tuk, kvasnice, celé vajcia, ľanové semienko, pšeničné klíčky, zemiakové vločky, hydinová pečeň, mlieko, jogurt, rastlinný olej, mrkva, rybí olej, paradajky, jablčná dužina, rozmarín, nechtík lekársky, žihľava, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hrozna, Yucca shidigera, chondroitín, glukozamín, monohydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, vitamíny: A, D3, E (alfatokoferol), K3, B1, B2, B6, B12, biotín, kyselina listová, niacínamid, pantotenát vápenatý, chlorid cholínu, monohydrát síranu železnatého, oxid manganatý, chelát zinku, pentahydrát síranu meďnatého, jodid draselný, seleničitan sodný,
Nutričné látky obsiahnuté v 1 kg stravy:Bielkoviny - 30 %, tuk - 20 %, vláknina - 3,5 %, vápnik - 1,2 %, fosfor - 1,0 %, sodík - 0,35 %, meď - 25 mg, selén - 0,3 mg, ? D3 - 1 300 I.U., vit E (?tokoferol) - 300 mg, omega 6 - 4,3 mg, omega 3 - 0,9 mg, taurín - 0,17 %, luteín - 50 mg.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť