MENU

Pulmoran Horse čaj Leros 1300g 1ks

Bylinná priedušková zmes pre zdravie dýchacích ciest a priedušiek.

EAN: 8594740100004 ID: 3583

Cena: €24,12
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 15.10.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 51 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

LEROS Pulmoran Horse - prieduškový čaj

Bylinná priedušková zmes pre zdravie dýchacích ciest a priedušiek.

Leros Polmoran Horse je čisto prírodná bylinná zmes bez pridaných látok, ktorá podporuje dýchacie ústrojenstvo koní, priaznivo ovplyvňuje liečbu kašľa, zápalu priedušiek i dýchacích ciest, alergií a nádchy. Látky obsiahnuté v zmesi rozpúšťa hlieny a uľahčujú odkašliavanie. Použitie zmesi je vhodné aj ako preventívna ochrana.

Technické dáta:

Zloženie: Šalviový list, ibišový koreň, truskavcová vňať, tymiánová vňať, žihľavová vňať, feniklový plod, kvet bazy čiernej, skorocelový list, koreň sladkého drievka.
Charakteristika prípravku (odborne): Zmes rastlinných drog s obsahom silíc (Salviae folium, týmusu herba, foeniculi fructus, Sambuci flos), slizov (althaeae radix, Plantaginis folium), saponínov (Liquiritiae radix), trieslovín (Salviae folium, Urticae herba, Polygoni AVIC. herba), flavonoidov ai. Menované látky sú hlavným nositeľom účinku. Slizy a saponíny majú expektoračný účinok, saponíny znižujú povrchové napätie, zvyšujú permeabilitu bunkových membrán, slizy pôsobia protektívne na sliznice a silice, okrem reflexne vyvolané expektorácie, pôsobí antisepticky a spazmolyticky.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť