MENU

Purina PPVD Canine SK Gastrointestinálny 12kg

Kompletné suché diétne krmivo, ktoré pomáha účinne liečiť ochorenia tráviaceho traktu.

EAN: 7613035152861 ID: 13744

Cena: €74,29
Dostupnosť: Skladom (5ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.7.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 153 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Opis produktu

Opis produktu:

Canine EN Gastrointestinal je kompletné veterinárne diétne krmivo, vysoko stráviteľné, určené na nutričný manažment ochorení tráviaceho traktu, pankreasu a chronických ochorení pečene (bez encefalopatie) u šteniat a dospelých psov. Črevné ochorenia sú často spojené s malabsorpciou a zlým trávením, preto diétne krmivo Canine EN Gastrointestinal obsahuje vybrané a vysoko stráviteľné zložky, ktoré pomáhajú znížiť záťaž postihnutého čreva a minimalizovať vedľajšie reakcie na tráviaci trakt. Canine EN Gatrointestinal má nízky obsah tuku, čo je veľmi dôležité pre psov s tráviacimi problémami, a obsahuje špecifické druhy tuku, ktoré sú ľahšie stráviteľné a vstrebateľné (vysoký obsah mastných kyselín so stredne dlhým reťazcom). Prípravok obsahuje rozpustnú vlákninu (prebiotiká) na podporu zdravého črevného prostredia. Vysoká chutnosť je veľmi dôležitá pre psov s črevným ochorením, ktorí často trpia nechutenstvom.

Pred použitím alebo pred predĺžením doby používania sa odporúča požiadať o stanovisko veterinárneho lekára.

Hlavné výhody:

Nízky obsah tuku na zníženie maldigescie (zhoršeného trávenia).

Mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom, špeciálna forma tuku z kokosového oleja, ktorá je pre psy ľahko stráviteľná a vstrebateľná.

Málo nestrávených potravín: ľahko stráviteľné zložky pomáhajú znížiť záťaž postihnutého čreva a podporujú vysokú absorpciu živín.

Analytické zložky:

Bielkoviny 24,0 %, tuk 10,5 %, anorganické látky 6,0 %, hrubá vláknina 2,0 %, sodík 0,30 %, draslík 0,65 %, mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom 2,0 %.

Dávkovanie:

Hmotnosť psa (kg)

Denná dávka krmiva (g) 2,5 kg 75 g 5 kg 115 g 10 kg 185 g 15 kg 245 g 25 kg 345 g 35 kg 430 g 45 kg 510 g 70 kg 685 g

Odporúčaná doba podávania je 3 až 12 týždňov pri kompenzácii maldigescie, doživotne pri chronickej pankreatickej insuficiencii, 1 až 2 týždne v období akútnej hnačky a následnej rekonvalescencie. Pred podaním sa odporúča požiadať o stanovisko veterinárneho lekára. Voda musí byť vždy k dispozícii.

Prípravok je k dispozícii aj v plechovkách. Pri kompenzácii zlého trávenia sa môžu použiť pokyny pre kombinované kŕmenie.

Psy s hmotnosťou nad 70 kg: na každých ďalších 5 kg telesnej hmotnosti zvýšte dávku o 35 g granulovaného krmiva.

Pre šteňatá mladšie ako 3 mesiace rozdeľte dennú dávku na 3-4 dávky počas dňa a krmivo navlhčite. Od 4. mesiaca veku postupne znižujte zvlhčovanie potravy.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť