MENU

Raw Raw pochúťka mrazom sušené mäso z Lososa 110g

Mrazom sušené maškrty pre psov a mačky.

EAN: 8595593307862 ID: 30880

Cena: €10,69
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 19.3.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 23 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Raw Raw pochúťka mrazom sušené mäso z Lososa 110g

  • Novinka

Popis

Mrazom sušené maškrty Raw Raw sú najlepšie, najchutnejšie a najzdravšie maškrty, ktoré môžete svojim miláčikom ponúknuť. Masové maškrty Raw Raw sú vyrobené zo surového mäsa sušením mrazom (lyofilizáciou). Táto metóda spracovania zachováva kvalitu mäsa v raw stave (zodpovedajúce surovej strave), vysoký obsah bielkovín, chuť i arómu a nutričné ​​hodnoty. Maškrty sú úplne bez glycerínu, konzervantov, farbív, ochucovadiel a akýchkoľvek plnidiel či náhradiek. Jednoducho len čisté mäso!

Raw Raw maškrty ponúka okrem najčistejšie technológie spracovania a nejefektivmějšího spôsobu uchovanie kvality surového mäsa tiež maximálny komfort pre všetky vaše aktivity. Aj keď majú maškrty kvalitu surového mäsa, môžete ich vziať kamkoľvek a kedykoľvek, na rozdiel od surového mäsa sa vám od nich nič neumaže, nekazí sa po otvorení ani v horúčave, nepotrebujú uchovanie v chladničke a veľmi dobre sa podávajú, pretože sú krehké.

Maškrty Raw Raw vynikajú mnohými prednosťami:

- Freeze Dried - sušené mrazom
- Glycerín Free - úplne bez glycerínu
- BARF - vhodné pre barf
- 100% Natural - absolútne prírodný
- Grain Free - úplne bez obilnín

- vysoká nutričná hodnota
- vynikajúca chuť mäsa takmer identická s čerstvým
- vhodné pre monoprotein výživu a alergikov
- vhodné pre všetky plemená psov, šteňatá i mačky
- skvelá konzistencia maškŕt, ktoré sa dobre podávajú a veľmi dobre konzumujú
- praktická skrutkovacie krabička

Losos obsahuje veľké množstvo esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú veľmi prospešné nielen pre kvalitu kĺbov, srsti, pazúrikov, ale aj pre správnu funkciu nervového systému a svalov. Losos má vysoký podiel bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínu D. Ďalej obsahuje vitamíny skupiny B, najmä významné množstvo B6, B12 a vitamín B3. Mrazom sušený losos nie je tučný a jeho bielkovina je vhodná aj pre väčšinu alergikov.

Zloženie: 100% mäso z lososa.

Analytické zložky: Hrubý proteín 88,2%, hrubý tuk 4,5%, vláknina 0,3%, hrubé popoloviny 6%, vlhkosť 2,3%.

Veľkosť maškŕt: kocky o veľkosti cca 1cm - 4cm (prirodzený tvar krájané suroviny - mäsa alebo vnútorností)

Freeze Dried - sušené mrazom

Lyofilizácia, čiže sušenie mrazom, je najvyspelejšie technológie spracovania potravín.
Jej prednosťou je uchovanie maximálnej hodnoty potravín - obsahu vitamínov, bielkovín a ďalších nutričných látok a to bez akýchkoľvek konzervantov. Princípom technológie je mrazenie potravín vo vákuu pri teplote mínus 40 ° C, ktorá vedie k sublimáciu vody.
Potraviny si tak zachovávajú výživové hodnoty, svoju chuť, vôňu a vzhľad.

Glycerín Free - bez glycerínu

Glycerín je bežne obsiahnutý vo vysokom množstve v tzv. Sušených masových maškrtách, kde pôsobí ako konzervant, zmäkčovadlo a dochucovadlo. Ako súčasť potravín má označenie E 422. Glycerín čiže glycerín je slabo jedovatý. V menších dávkach spôsobuje bolesti hlavy, žalúdočné ťažkosti a zvracanie. Vo väčších dávkach môže spôsobiť poškodenie pečene. Najnižšia toxická dávka podaná orálne u človeka je približne 1,5 g / kg živej hmotnosti. V medicíne sa používa ako súčasť klystírov a čapíkov. (Zdroj info Wikipédie)
Sledujte obsah glycerínu v maškrtách a maškrtám s vysokým obsahom glycerínu sa vyhýbajte!

B.A.R.F. - vhodné pre barf

Ak svojho psa alebo mačku kŕmite surovou stravou - BARF, iste nechcete tento prístup k výžive narušiť nevhodnými maškrty. Raw Raw maškrty sú pre vás ideálnou voľbou.

100% Natural - úplne prírodné

Maškrty Raw Raw sú úplne prírodné, bez akýchkoľvek konzervantov, farbív a dochucovadiel. To je možné vďaka technológii lyofylizace - sušenie mrazom. Freeze dried maškrty patrí k najčistejším a najprírodnejším maškrtám na trhu vôbec.

Grain Free - bez obilnín

Ak svoje miláčikov kŕmite bezobilným kŕmením, barfujete alebo máte alergika na lepok, oceníte, že maškrty Raw Raw neobsahujú žiadne obilniny a nie sú ničím "nastavované". Sú z čerstvej suroviny (svalovina, vnútornosti) bez ryže, múky, či už akéhokoľvek pôvodu (kukuričná, pšeničná, ryžová), bez škrobu, lepku ... Obilniny zaťažujú tráviaci trakt lepkom a prázdnymi kalóriami. Podávaním psích piškót, suchárov, keksov alebo lisovaných kociek z kukuričnej múčky svojim maznáčikom dávate veľa prázdnych kalórií.

Upozornenie:
Nie je určené pre ľudskú spotrebu.
Skladujte v suchu a chlade.
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Po otvorení uchovávajte v suchu.

použitie:
Maškrta pre psov a mačky. Zviera musí mať prístup k čerstvej vode.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť