MENU

Spací vak 3v1 líška / sivá XL mačka k.24

Spací vak pre mačky, psy a iné domáce miláčikov. Možno ho využiť ako pelech, spací vak alebo ako deku.

EAN: 8594176624365 ID: 30784

Cena: €20,99
Dostupnosť: Skladom (1ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 45 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Spací vak 3v1 de luxe je vhodný pre mačky, psy a ostatné domáce miláčikov. Oceníte ho nielen v prípade, že máte doma väčšieho psíka, ale je vhodný aj vo chvíli, keď sú vaši miláčikovia zvyknutí odpočívať spoločne. Vyrobený je z 100% fleecu, vďaka ktorému je príjemne mäkký a hebký na dotyk. Iste sa presvedčíte sami jediným dotykom. Vaši miláčikovia si ho obľúbia po prvom vyskúšaní. Tej jedinečné mäkkosti nemožno odolať. Navyše dokáže aj skvele zahriať.
Spacák ponúka 3 rôzne varianty odpočinku. V základnom tvare je skvelým úkrytom pred okolitým svetom. Jednoduchým zrolovaním pripravíte otvorený oválny pelech s okrajmi, ktorý poskytne vašej zvieracie bande dostatok priestoru pre každého a kde budú zababušený ako v perinke. Ak však vaši štvornohí kamaráti preferujú otvorený priestor a radi sa počas odpočinku prevaľujú či rôzne "cestujú", premeňte spací vak počas okamihu v priestrannú deku, ktorá nebude obmedzovať žiadnymi okraji.

Všetky varianty ponúka vašim miláčikom jedinečné pohodlie a mäkkosť.

pelech priemer 45 cm
spací vak 60 x 75 cm
deka 60 x 150 cm
Spací vak 3v1 je skladný a skvele poslúži aj ako pelech na cesty, navyše ho v prípade potreby môžete vyprať v práčke.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť