MENU

Specific CCD Struvite Management 12kg pes

Prevencia vzniku a rozpúšťanie struvitových močových kameňov u dospelých psov. Zlá kondícia kože a srsti: nadmerné pĺznutie, suchá koža, matná srsť.

EAN: 5701170110142 ID: 26947

Cena: €70,22
Dostupnosť: Skladom (4ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.1.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 158 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Diéta má znížený obsah horčíka a fosforu (hlavné komponenty struvitových kryštálov) pre rozpúšťanie a redukciu vzniku struvitových kryštálov a kameňov.
Kyslé pH moču pod 6,4 rozpúšťa struvitové kryštály a minimalizuje možnosť vzniku nových struvitových kryštálov.

Vysoko kvalitné a vysoko stráviteľné zložky krmiva zaisťujú maximálne využitie živín a menší objem výkalov.

EPA a DHA sú omega-3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé kĺby, kožu a srsť.


Doplňujúce informácie
Zvýšený obsah sodíka v diéte podporí vyšší príjem tekutín psom. Týmto spôsobom je znižovaná koncentrácia minerálnych látok v moči a zvyšovaná frekvencia močenia.
Pri rozdelení celkovej dennej kŕmnej dávky SPECIFIC ™ CCD Struvite Management na 3 - 4 porcie za deň je minimalizovaná možnosť postprandiálního zvýšeniu pH moču.
Struvitová urolitiáza je často spojená s infekciami močového aparátu. Pokiaľ bude infekcia močových ciest prítomná, SPECIFIC ™ CCD Struvite Management bude účinný len vtedy, ak bude táto infekcia močového aparátu liečená.
Struvitová urolitiáza je iba jedným z typov urolitiázy vyskytujúcich sa u psov. Presná identifikácia jednotlivých typov urolitiázy je primárnym predpokladom pre zavedenie dietologických opatrení, pretože každý typ urolitiázy vyžaduje rozdielny dietologický postup. (Hľadajte v sekcii SPECIFIC -priemyselné informácie-Management urolitiázy)

obsah živín

Kontraindikácie
Kalcium oxalátová, amónium urátová alebo cystínové urolitiáza.
Súčasné podávanie acidifikátory moču.
Metabolická acidóza.
Psy s hyperlipidémiou alebo pankreatitídou.
Šteňatá, gravidné a dojčiace suky.

zloženie
Kukuričný škrob, pšenica, kukuričný proteín, bravčový tuk, kukurica, vajcia, biela rybia múčka, minerálne látky, zemiakový proteín, hydrolyzovaný kurací proteín, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, metionín, ryža, rybí olej, psyllium.
Antioxidanty: aditíva schválená EC: BHA, BHT a propyl-galát.
Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch
Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita a pod. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť