MENU

Specific CDD Food Allergy Management 2kg pes

Potravinové alergie alebo intolerancie. Kožné alebo tráviace ťažkosti. Gastrointestinálne ochorenia, ako je hnačka, vracanie a plynatosť.

EAN: 5701170110210 ID: 26959

Cena: €14,51
Dostupnosť: Nie je skladom
Dátum expirácie: 6.5.2021

Nákupom tohoto produktu získate 33 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

 indikácie
Potravinové alergie alebo intolerancie, ktorá sa všeobecne prejavuje kožnými alebo tráviacimi ťažkosťami.
Exokrinné pankreatické nedostatočnosti (EPI).
Choroby tráviaceho traktu, ako je hnačka, vracanie a plynatosť.
Malabsorpcia / maldigescia.
Urátová urolitiáza.

Doplňujúce informácie
SPECIFIC ™ CDD Food Allergy Management je kompletná a vyvážená diéta pre dospelých psov, ktorá obsahuje len veľmi obmedzený počet surovín. Použitie tejto diéty je pre majiteľov pohodlnejšie v porovnaní s prípravou domáci hypoalergénne diéty.
Aby sa zabránilo vzniku nežiaducich reakcií na krmivo, je nevyhnutné podávanie iba hypoalergénne diéty s absolútnym vylúčením ostatných potravín.
Pre výživu pacientov s klinickými príznakmi hnačky z tenkého čreva je doporučené rozdeliť celkovú kŕmnu dávku na 3 - 5 porcií za deň.
Exokrinnej pankreatické insuficiencie sa prejavuje zníženou sekréciou pankreatických tráviacich enzýmov. Diéta SPECIFIC ™ CDD Food Allergy Management je ľahko stráviteľná a preto ideálne pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou. Aj napriek tomu je odporúčané podávať krmivo spolu s preparátmi pankreatických enzýmov.

Kontraindikácie
Mladá šteňatá, gravidné a dojčiace suky.
Psy s preukázanou precitlivenosťou na vajcia / ryžu.

zloženie
Ryža, vajcia, minerálne látky, bravčový tuk, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, psyllium, metionín, slnečnicový olej.
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT.
Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka
Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod .. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť