MENU

Specific CDD HY Food Allergy Management 2kg pes

Špeciálna diéta pre potravinové alergiu s hydrolyzovaným lososom.

EAN: 5701170110319 ID: 26960

Cena: €22,29
Dostupnosť: Skladom (8ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 14.5.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 50 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

indikácie:
-Nežádoucí reakcia na krmivo (potravinové alergie a / alebo intolerancia) spôsobujúce kožné a / alebo tráviace ťažkosti.
-Potravní eliminačnej test.
-Trávicí problémy napr. Hnačka, vracanie, plynatosť, vyvolané malabsorpcie, ťažkosťami trávenia, exokrinné pankreatickou insuficiencii (EPI) a akútnej gastroenteritidou.-
-Syndrom zápalového ochorenia čriev (IBD).

Doplňujúce informácie:
SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletná vyvážená hypoalergénne diéta s obmedzeným množstvom surovín (založená na ryžu a hydrolyzované lososie bielkovine), ktorá spĺňa nutričné ​​požiadavky šteniat aj dospelých psov s potravné alergiou.

Pre potlačenie príznakov potravné alergie je nevyhnutné, aby pes nedostával inú potravu, ako hypoalergénne diétu. Ak chce majiteľ svojho psa s potravné alergiou odmeniť maškrtou, mal by použiť SPECIFIC ™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tieto maškrty obsahujú rovnaké suroviny ako diéta SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management. U psov, ktorí túto diétu tolerujú, môžu byť preto maškrty bez obáv použité.

Osvedčeným postupom pri diagnostike potravinových alergií je domáca eliminačná diéta, nasledovaná provokačnými testy jednotlivých surovín. Pokiaľ nie je používanie domácej eliminačnej diéty z praktických dôvodov uskutočniteľné, možno namiesto nej použiť diétu SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management.

Vysoká kvalita a stráviteľnosť použitých surovín a zvýšená hladina elektrolytov umožňuje použiť diétu aj u pacientov s tráviacimi problémami, ako sú poruchy črevnej absorpcie, maldigescia a / alebo nedostatočnosť pankreasu.

U psov s tráviacimi problémami sa odporúča rozdeliť celú dennú dávku SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za deň.

Exokrinnej pankreatické insuficiencie je typická výrazne zníženou produkciou pankreatických tráviacich enzýmov. SPECIFIC ™ CDD-HY Food Allergy Management je ľahko stráviteľná a pre-to je pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou ideálnou voľbou. Aj napriek tomu sa však odporúča podávať krmivo spolu s preparátmi pankreatických enzýmov.

zloženie:
Ryža, hydrolyzovaná bielkovina z lososa, ryžový proteín, bravčový tuk, minerálne látky, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, slnečnicový olej, psyllium.
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT. Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:
Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod .. Odporúča sa priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť