MENU

Specific CED-DM Endocrine Support 2kg

Kompletné diétne krmivo pre psov.

EAN: 5701170110418 ID: 28676

Cena: €19,27
Dostupnosť: Skladom (7ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 21.10.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 44 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

indikácie:
Cukrovka (diabetes mellitus).
Hyperlipidémia.
Nutričná podpora správnej hladiny glukózy a tukov v krvi, normálneho krvného tlaku, optimálnej kondície srsti, ideálnej telesnej hmotnosti a ovplyvňujúce imunitnú odpoveď pri rekurentných infekciách u psov spojených s endokrinnými poruchami ako je cukrovka (diabetes mellitus), hypotyreóza alebo hyperadrenokorticizmus (Cushingov syndróm).
Zápcha, kolitída ovplyvniteľná vlákninou.

Doplňujúce informácie
SPECIFIC ™ CED-DM Endocrine Support obsahuje primerané množstvo tuku, aby bolo redukované zaťaženie slinivky u psov trpiacich pankreatitídou.
Endokrinné poruchy pozorujeme typicky u psov v strednom veku alebo starších psov. SPECIFIC ™ CED-DM Endocrine Support je zostavený tak, aby spĺňal výživové požiadavky psov práve týchto kategórií. Diéta obsahuje znížené množstvo energie a napomáha tak udržať optimálnu telesnú váhu. Mierne znížený obsah fosforu a sodíka podporuje správne fungovanie obličiek a prídavok taurínu a L-karnitínu správnu funkciu srdca.
Zvýšený obsah rozpustnej a nerozpustnej vlákniny v diéte SPECIFIC ™ CED-DM Endocrine Support podporuje črevnú motilitu a zdravý tráviaci trakt.
Diéta obsahuje psyllium, rozpustnú bobtnajúci vlákninu, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo vody a má priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu.
Koža sa svojim vysoko aktívnym metabolizmom má vysoké požiadavky na rad dôležitých živín. Preto zvýšený obsah vitamínov A, E, B komplexu a zinku a selénu podporuje zdravú kožu a srsť.
Podľa väčšiny odporúčaní týkajúcich sa manažmentu cukrovky (diabetes mellitus) psov, sa odporúča, aby bola denná dávka krmiva rozdelená do dvoch porcií. Ich načasovanie je potom určované aktivitou inzulínu individuálne u každého pacienta.
Je dôležité spomenúť, že psy, ktorí trpia cukrovkou (diabetes mellitus) a prešli na SPECIFIC ™ CED-DM Endocrine Support, môžu následne potrebovať nižšiu dávku inzulínu. Preto sa odporúča sledovať hladinu glukózy v krvi, príjem vody a prítomnosť klinických príznakov a podľa potreby upravovať dávku inzulínu.
V prípade, že majiteľ chce svojho psa s cukrovkou nejako odmeňovať, je odporúčané ako maškrtu používať SPECIFIC ™ CT-H Healthy Treats.
SPECIFIC ™ CED-DM Endocrine Support je balený v špeciálnej ochrannej atmosfére tak, aby bol zachovaný jedinečný obsah EPA a DHA.

Kontraindikácie
Mladá, rýchlo rastúce šteňatá
Gravidné a dojčiace suky


zloženie
Čerstvá ryba, ovsená múka, hrachový škrob, hydrolyzovaná bielkovina z lososa, kukuričná bielkovina, zemiaková bielkovina, šošovica, repná dreň, biela rybia múčka, bravčový tuk, hrachová vláknina, rybí olej, antarktický krill, hydrolyzovaná živočíšna bielkovina, sušené vajcia, vitamíny a stopové prvky (vrátane chelátovaných stopových prvkov), algae (riasy), frukto-oligosacharidy, psyllium, taurín, kvasnice (zdroj ß-1,3 / 1,6 glukánov), metionín, L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z granátového jablka, extrakt z brusníc. Prírodné antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť